Jump to content

MSI konkurs - moj video - The Great Creator


Recommended Posts

Dobro, ja necu da ti crtam, ako sam ne vidis sta tu nije u redu posto... "medical symptom of reduced apetite" nije nista drugo do "eating disorder" aka poremecaj ishrane... ja ti ozbiljno kazem, niko nece da stavi politicki nekorektnu reklamu u mas medije. A cak i da je taj termin skroz nesto sto nije zlonamerno.. to i nema toliko veze, jednostavno "anoreksija" je rec koju ljudi ne vole zbog svih asocijacija koje izaziva.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Nemamo mi problem sa recju anoreksija, ali prosto smatra se da nije prikladna rec, kako bi rekli u south parku to je :"poremecaj u ishrani" :)

Inace, posto te do sad niko jos na ruru nije nahejtovao (!!!!) mislim da ti se smesi oskar :))))

Oko seckanja ... to i jeste fora :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ovo je vrhunska stvar. Sto se mene tice anoreksija je totalno uspela, ocigledno.

Ja bih ostavio mozda sekund dve duze sta pise na rukama, to mi je bukvalno jedina zamerka, ako se tako moze nazvati.

Svaka cast jos jednom. Sto rece G!!! ako mi nekako mozemo da pomognemo u glasanju reci, jer iz tvog posta nisam razumeo da li se to odnosi na youtube ili ne, da li ima specijalan sajt ili ne.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

свиђа ми се. одличан концепт. мало слабија изведба.

анорексија је ФУЛ погодак.

ЈЕБЕШ ПОЛИТИЧКУ КОРЕКТНОСТ!!! ЈЕБЕШ СОЦИЈАЛНЕ ТАБУЕ!!!

:)

уосталом, ово је реклама која циља одређену групу људи, коју боли баш паја за полумртве и полулуде прегладнеле жене и њихов осећај самопоштовања.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ali sta ako neki mali haker oce MSI laptop i pomisli da anoreksija znaci da nema cpu snage!

Mislim anoreksija se koristi u pogrdnom smislu (vidi onu anoreksicarku. Fuj garant ima sidu drogira se i glasa za cedu) :)

Pun je pogodak jer je ubola oko i ostavila utisak, to stoji.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zadatak nije bio da se pravi TV reklama i pushta na javnim servisima da bi prekidala serije rekordne gledanosti (odmah posle vesele druzhine koja reklamira Nikshichko), nego da se napravi zanimljiv video koji bi se odnosio na slim koncept kao shto je X-Slim laptop. Nema posebnog glasanja za video, nego se sa YouTube-a uzima u obzir broj koliko je puta clip pogledan. Naravno da ima razlichitih mishljenja vezanih za muziku, anoreksiju...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...