Jump to content

www.crnja-tours.hr


f4ts0

Recommended Posts

To za večeru mi je poznato šta rade, i to ima više "agencija" koje to rade.

znači, dobiješ poziv da na večeru jer si osvojio neku nagradu (free je večera uglavnom, ili piće samo lol). Neki naglašavaju da nagrada važi isključivo za bračne parove (ovo ćete skapirati malo kasnije zašto)

E sad, dođe bračni par na free večeru. Kao nagradu dobiju neko sranje, tipa rukavice za kuhinju, krpe ili tako neku sitnicu.

I onda tek kreće SHOW! dolazi gari koji vrši prezentaciju nekih proizvoda (usisivači, ćebad, dušeci, šta god) i naravno uvaljuje po 10 puta višim cenama nego u prodavnicama. Naravno, ako su tu i muž i žena, nema izvlačenja na rečenicu "jao pa ne znam, moram da vidim sa mužem" :))

I na kraju večeri kad likovi povuku crtu, ispate im se i te sve free večere i pokloni, jer će debili da kupuju :)

disclaimer: ovo nema nikakve veze sa topshopom u kome sam radio ranije, čisto da ne pomislite da se oni tako cigane baš :)

ma sta nije jasno u tome da necu ici i da me ne zanima ovo pogotovo sto tvojoj prici ide u prilog to sto je woolline glavni sponzor a oni prodaju cebad:)

btw mislio sam da ces ti prokomentarisati sajt;)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Moja baba ide redovno na te večere jer redovno "nešto dobija" i za sada joj ide dobro u tome da ništa ne kupi. Nadam se da samo neće jednog dana da se vrati sa proizvodom od 40,000 dinara ili tako nešto :) ali je nekako napravila štit od tih priča a opet ide i jede :)

Link to comment
Share on other sites

oprijan se preziva. nebojsha

obojica su dj legende novog sada :)

oprijan je prvo dete nazvao vlad, a drugo je hteo ibis pa mu zhena nije dala. totalni car

haha, sve neki dj-evi rade u topshopu, imamo i 2 lika iz illegal operations sto rade :) DODJI I TI LAZHE!

za shilju sam ti rekao da ga poznajem i znam ko je i sta je, a tog nebojsu mi je jako cudno sto ga ne znam, jedino mozda ako radi u prodavnici, ima jedan lik nebojsa radi u prodavnici, al ne verujem da je taj.

@punyz:

ruzan je sajt jako.

EDIT: haha Lakijeva baba ftw! \o/

Edited by Niggrola
Link to comment
Share on other sites

Moja baba ide redovno na te večere jer redovno "nešto dobija" i za sada joj ide dobro u tome da ništa ne kupi. Nadam se da samo neće jednog dana da se vrati sa proizvodom od 40,000 dinara ili tako nešto :) ali je nekako napravila štit od tih priča a opet ide i jede :)

ustvari baba ode i njih ojadi :D baba car! :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam jednom morao da odem na tu nagradnu večeru jer je keva pretila da će da skoči kroz prozor otprilike. sledećih nekoliko puta je isto htela da ide ali se završilo samo sa svađom ili gunđanjem.

inače, otkako raznosim poštu, izvalio sam da za ta sranja biraju ili ljude sa čudnim imenima i prezimenima ili penzionere, a izvlače ih iz telefonskog imenika bukvalno. lako je prepoznati babe i dede, ako se neko zove darinka znaš da je to ime dobio negde u vreme drugog svetskog rata :)

oprijan je prvo dete nazvao vlad, a drugo je hteo ibis pa mu zhena nije dala. totalni car

neće mu maltretirati decu u osnovnoj školi, opušteno

Link to comment
Share on other sites

inače, otkako raznosim poštu, izvalio sam da za ta sranja biraju ili ljude sa čudnim imenima i prezimenima ili penzionere, a izvlače ih iz telefonskog imenika bukvalno. lako je prepoznati babe i dede, ako se neko zove darinka znaš da je to ime dobio negde u vreme drugog svetskog rata :)

sta ocekujes od prosecnog gradjanina 'Stradije' kad jedan Директор Сектора Система обједињене наплате: Драган Букатаревић, специјалиста за информатичке науке dok je bio Direktor Informacionog Sistema u JAT-u dao uzbunu svima jer je dobio nagradno putovanje "preko interneta" al kako nesretnik nema pojma engleski pod hitno je pozvao pomoc da popuni upitnik i dobije nagradu...

Glavni Sef bio ovaj retard Директор ЈКП "Инфостан": Дарко Берберовић koji je bio i JAT-u zaduzen za Informacioni Sistem

jad i beda Infostana

Edited by Muerte
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...