Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da u Chachku nije vishe od 20jura, mislim...

Ako je 20 jura, idem sutra da obavim. Moja sestra je prosle godine radila za 100,...

edit: 14000 za obe vilice, i jos moram malko da ispopravljam, znaci izacice me oko 16000. Eh, krece stekanje.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

odo na posa. znas kako je kul.

not.

dajte neki kapital, da krenem sam u posa ovo vise ne ide.

gde je igi bese da napravimo studio zajedno.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

pa gde bratori, mogao si se javiti, bar pivo da sruchimo :P a mozda i vino

hehe e jeste pa da posle slupam sluzbeni auto :)....a kafana se zove Sumar hehe..fina klopa

a nisam imao vremena, neplanirano bio u nekom cimanju ceo dan :)

e kada smo kod toga, danas taman da krenem na posao, chujem galalamu ispod prozora...neka zena se isparkiravala, i chuknula 2 auta(chujem iz razgovora), pa se svadja sa nekim chichom koji je vlasnik jednog od automobila. Posle skontam da je to ista zena koja je meni zakachila PARKIRAN auto, pre par meseci..(tada mi je doshlo da bacim summon Dire Wulfgar spell na nju [:D], jer sam zakasnio zbog toga na neshto jako bitno)inache, platila mi je shtetu posle mnogo njenog kukanja i mog 'pa nishta, zovemo policiju'...

Sidjem dole da proverim i da se uverim nije sluchajno ponovo moj auto stradao....ova zena zapalila, (ja u medjuvremenu rekao chichi da joj nije prvi put [:D] )a ostala neka druga, njena prijateljica, koja je krenula da nas ubedjuje kako to nije nishta, i kako i oni imaju auto, i to nov, koji je oshtecen, pa shta sad' nikom nishta [:(]...ista glupa pricha kao prvi put...samo sam je pitao da li zna shta znachi pojam 'materijalna steta' i zapalio

Link to comment
Share on other sites

hehe e jeste pa da posle slupam sluzbeni auto :)....a kafana se zove Sumar hehe..fina klopa

a nisam imao vremena, neplanirano bio u nekom cimanju ceo dan :)

kad krenesh iz pravca shapca prema bg-u posle shumara sa leve strane, neka neugledna kafanica, tu je najbolja jagnjetina u okolini :P

Uh dobro jutro svima, danas mora nazalost da se uchi :(

AL PRVO DA SE IGRA FALLOUT 3

bolje uchi :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...