Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Kolko smo ja i Killy sabili gore na pocetku, Igora smo iskusno sjebali. Onaj heroj s kim sam ja igrao je kao Lich, sabija.

Ti si iskusno izasao u sred partije

banlist updated

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Brate Igore pa ne mogu ja da te cekam dok ti nahranis dete, dok se iseres, dok ga okupas pa tek onda sednes da igras. Ja sam rekao imam sat vremena da odigram jednu, sto je sasvim dovoljno. Sledeci put kad se kaze tad i tad, dodjite tad, a ne da se setite pola sata kasnije.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Sinoc je bilo ovako, ulazim ja u kucu, treba da izadjem za sat vremena i brat mi vikne "aj upadaj, fali nam jos jedan". U super, ja pomislih odmah krecemo, taman zavrsavam na vreme. Al djoka, opet kao prethodno vece, dok se svi iskupe, jedan ode afk, drugi ode afk, treci nam fali... I na kraju smo poceli pola sata pre nego sto sam trebao da izadjem.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

hm, koja laz :)

preksinoc si usao u partiju koja je odmah krenula, niko se nije cekao, i objavio kad je pocelo da ides da probas da sprcas :)

Neka si, ali svima cemo pricati da si liver

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja tebe Pejo i dalje mogu dobiti u Doti, jos se secam doticnog RHHa kada sam od 20 killova 15 uzeo na tebi .I.

Drugo je ovo, igrao sam 3 puta do sad, i ne mogu da povatam koji je koji item.

E da, kad sam se ja to kurcio ? :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Kako da imam prednost kad si ti HoN igrao petsto puta a ja par puta samo?

Opet je ovde situacija kao i kod Dote, ti si u prednosti jer si mnogo vise puta igrao od mene.

Dzaba meni sto ja znam da izgleda ko dota i da se igra ko dota kad ja ne znam ni heroje, ni iteme, ni magije ni nista. Pa potrosim dosta vremena samo da procitam sta koja magija radi.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...