Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

+1, mislim da li je moguce da ima toliko degena? 'ajd' da "samo" ne znaju da igraju, vec su i teski retardi i leaveri. Obicno igram sa ortakom, i jedna od 5 nam je sa 1-2 ok igraca ostalo raspad. Do duse, ne zalim se :)

ma uzas. nije da sam ja neki pwner ali sam provalio da se sve vishe i vishe nerviram zbog jebene igre. kao neki magnet za morone. jutros igram 5 partija za redom 1650-1700+++ a u mom timu uvek neki retard na tom rejtingu izabere SCOUT-a i naravno izgubimo dok taj jebeni SCOUT ima skor fazon 1-0-2 ili feeduje. gledam ih i ne verujem, sedi u tom stealthu, baci po koj ulti, vrati se u stealth i cheka da se fajt zavrshi da bi MOZDA uzeo neki frag... i naravno ispushi. MA UZAS! :(

Moram samo da vam pokazem pod kakvim sam pritiskom ! PRETE MI !

banz.jpg

ko je taj rainyday da ga banujem, kako sme da preti banovima ccc?! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naisao na nekog lika, na jako zanimljiv nacin.. Tu prvu partiju sam igrao protiv njega, igrao sam sa Devourerom, i posle partije vidim da me dodao za prijatelja, ja kao dobro.. dodam i ja njega cisto onako.. I posle toga valjda odigramo zajedno i sabijemo, juce se logujem i bam invite za njegov game, on sa jos 3 ortaka, ja i jedan radnom igra 1700+ .. sabili smo.. Onaj demented shaman je predobar heroj.. 13:4:15 sam imao juce sa njim ^^ i vratih se 1760 valjda.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa ajde da organizujemo neko pikanje stvarno, cisto da imamo neki termmin kad igramo medjusobno/sa poznatim ljudima da se zezamo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ova statistika ne radi.

Pise da sam leaver, u stats na F6 nisam, a ja se ne secam ni jednog leave-a. Plus dobijem partiju a upise mi loss???

Mislim nervira me sto sam "leaver" a realno nisam (relano nisma)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...