Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Ljudi ajde da napravimo neki team za 5v5 .. malko da se uigramo itd .. pa da budzimo psr, i zezamo :P

Naravno 5oro koji znaju da igraju, a ne da su njubovi ^^

Danas sam odigrao partiju sa likom koji ima 1.7k psr i stajao je na mid-u sa pestilens-om i feedovao lika .. imao je score 0:6 kad sam pogledao .. na kraju nas je taj overfeed kostao partije .. i njegova izjava "igram sa debilima" ...

Verujem da nisam jedini kome se desilo ovako neshto ... pa je ovo ujedno josh jedan od razloga zasto bih zeleo da napravim ekipu od 5 ljudi, pa da igramo uvece, ili kad smo svi free ..

Poz

Link to comment
Share on other sites

Ja sam nashao par ok likova.Standarno ima imbecila koji kikuju kad trazimo lock za 2-3 igraca zato sto hoce da maltretiraju randome.Inace treba da se poradi na josh dosta stvari u igri da bi bila ok.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Uhh shto je bilo super veche :)

8 vezanih pobeda za redom i to sve urnisanje po 11-2 tako neshto.Malo pre mi bio skor 24-4,i sa ~1450 skochio na 1564 i ne planiram da se vracam dole :)

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao 2 hearta, nije to problem, nego je bio problem sto sam ja popio diskonekt kada smo odbranili i tek posle 2 minuta me pustio nazad u igru, cak mi ni reconnect nije dao, nego sam isao na tvoje ime pa join.. za medalju me smorila igra sinoc.. vracam se u igru i vidim mrtav sam i pola baze nam fali.. rek'o wtf ! danas kad dodjem kuci ima da silujem sve redom idem na 1800 samo tako

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

kako me smara ovaj rejting, i igranje sa randomima u nadi da tju igrati sa normalnim ljudima a ne budalama i retardima. rejting mi za jedan dan prodje od 1400 do 1750. :D

+1, mislim da li je moguce da ima toliko degena? 'ajd' da "samo" ne znaju da igraju, vec su i teski retardi i leaveri. Obicno igram sa ortakom, i jedna od 5 nam je sa 1-2 ok igraca ostalo raspad. Do duse, ne zalim se :)

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...