Jump to content

Kupujem psa


MaYM.Dex

Recommended Posts

5 krpelja omg... to moze biti zajebano zbog lajmske bolesti, ako pocne da odbija hranu znaj da nesto nije u redu, i da ne bi trebo sam da vadis ali bolje nego da ostavis ( pincetom okreces u smeru suprotnom od kazaljke na satu, poenta je da ne ostane glava ), u svakom slucaju idi kod veterinara i trazi neko sredstvo protiv buva/krpelja, frontline npr

i pazi po kakvoj travi ide :)

Edited by инактив
Link to comment
Share on other sites

zato sto je vrhunska pasmina! samo da ga utrenirash malo dok je shtene i ima da rula.... nije zahtevan za odrzavanje, odan je i veoma pametan.

Aha, vazi... Moj Kudza (ovaj sa slika) ima samo jedan mesec u godini nelinjanja, a ostalih 11 meseci se konstantno linja. Sva sreca pa imam uslove da ga drzim van gajbe. Ako neko ima zenku akite koja ne potice iz loze Nicky Necky, ovaj moj divljak bi je rado karao. Ne mora da bude akita, sto se mene tice moze biti koje god slicne rase. Ocenjen je najvisom ocenom. Imam super jebacke uslove za pse, zenku bih hranio dokle god je kod Kudza i ne trazim apsolutno nista zauzvrat. Niti stence, niti pare. Dokaz o ocenjivanju i rodovnik mogu poslati mejlom. Imam psa vec dve ipo godine i mucenik jos uvek nista nije karao. Tako da se dame slobodno mogu javiti. PEDERI STOP!

n1499245659_127441_2769.jpg

n1499245659_127498_442.jpg

n1499245659_127499_653.jpg

n1499245659_127500_865.jpg

Edited by Drvodelja
thorsteinar.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...