Jump to content

Serie A


Litt

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne lozi se, igraju bedno, samo ih sere u poslednje vreme :D

s Ranijerijem koji nije osvojio titulu nacionalnog sampiona, nikada, nigde;

i realno, kup italije je njima omiljeno takmicenje, i ako ga osvoje, to im je vishe nego dovoljno [:)]

Edited by LetsBrushYourTeeth
Link to comment
Share on other sites

nije sto sam pristrasan, ali sudeci po progresiji koju su napravili u proteklih mesec i po dana, bili su na 13.mestu, imaju takav zalet da ce vrlo lako preskociti milan i pribliziti se interu i onda moze biti neizvesno kao 2002e npr.

zeleo bih pre svega da kazem , posto sam tek sad izvalio ovu temu i bicu aktivan u njoj :D , da nisam lozana kao sto ovaj iznad mene rece, ja romu volim svim srcem poslednjih 10 godina i osnovao sam udruzenje rominih navijaca 2004e u pocetku pod nazivom roma-srbija, pa je to sad roma-balkan i veoma smo aktivni :)

planiraju se cesci odlasci na romine utakmice od leta i isticanje transparenata :)

mislim da je dolazak Tonija pun pogodak u ovom trenutku, nije ona vrsta eksplozivnih igraca ali je definitivno nesto sto je rominom napadu trebalo. i jebi ga , zadesi ga povreda cim je stigao i mesec dana sad bleja :/

roma je klub, koji kad napravi seriju jakih pobeda moze da pobedi bilo koga i izgubi od bilo koga. ali osecaj kad rise isprska juventus u 92.minutu je nenadjebiv :D

Link to comment
Share on other sites

2/3 mesto je maksimum koji ranieri moze izvuci iz ovog tima

jedno od objashnjenja za ovaj zalet rome je sto ranijeri dobro poznaje kalcho i zna kako treba postaviti igru protiv prosecnih timova iz sredine i donjeg dela tabele. tu mu ide u prilog njegova konstantna preorijentacija na 4-4-2 sa glavnom preokupacijom da pre svega ne primi gol, ali bez obzira, i dalje je botina od trenera :)

edit: a kako nisi lozana, kad se secam da su te iznapusavali na 'pricajte' topicu zato sto si napisao neke romine parole na italijanskom zOMGzor :)

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Ciro Ferrara out - Alberto Zaccheroni in

http://www.football-italia.net/jan29o.html

350k da vodi ekipu do kraja sezone

mada nije iskljucheno da ce ovi inkompetentni, degenerisani moroni iz uprave na kraju sezone produziti kontrakt s njim, ako im obezbedi 4. mesto za LS naredne sezone i time im "ispuni sve ciljeve ekipe" i postane deo njihovog vitalnog "projekta"

blank_facepalm_224.gif

Link to comment
Share on other sites

nije sto sam pristrasan, ali sudeci po progresiji koju su napravili u proteklih mesec i po dana, bili su na 13.mestu, imaju takav zalet da ce vrlo lako preskociti milan i pribliziti se interu i onda moze biti neizvesno kao 2002e npr.

zeleo bih pre svega da kazem , posto sam tek sad izvalio ovu temu i bicu aktivan u njoj :D , da nisam lozana kao sto ovaj iznad mene rece, ja romu volim svim srcem poslednjih 10 godina i osnovao sam udruzenje rominih navijaca 2004e u pocetku pod nazivom roma-srbija, pa je to sad roma-balkan i veoma smo aktivni :)

planiraju se cesci odlasci na romine utakmice od leta i isticanje transparenata :)

mislim da je dolazak Tonija pun pogodak u ovom trenutku, nije ona vrsta eksplozivnih igraca ali je definitivno nesto sto je rominom napadu trebalo. i jebi ga , zadesi ga povreda cim je stigao i mesec dana sad bleja :/

roma je klub, koji kad napravi seriju jakih pobeda moze da pobedi bilo koga i izgubi od bilo koga. ali osecaj kad rise isprska juventus u 92.minutu je nenadjebiv :D

brate,uzeo je i milan zalet,pa im je inter objasnio.Mislim ja navijam za Milan,ali sam jednostavno realan da je Inter najjaci ubedljivo.

I da,zaposljenje Zakeronija je nesto najgluplje sto sam cuo u poslednje vreme nakon svih onih velikih imena koja su se spominjala kao zamena za Feraru.Bolje da ih trenira MODJI :))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jbg, kad se promeni vlasnichka struktura kluba pa ti se na mestu pokojnog Djanija "Advokata" Anjelija pojavi njujorski dzanki/LGBT duo industrijalaca u vidu Elkan brace kojima seva penis za klub; i kad ti na mesto generalnog direktora dovedu dotashnjeg organizatora Roland Garros-a kome je jedina dodirna tacka s fudbalom bila preko tv ekrana... onda znash da klub fejluje na svim nivoima, onda ochekujesh gluposti ovakve magnitude, tako da mene nishta od ovoga ne iznenadjuje... :sigh:

nek preuzmu nazad Anjelijevi vishe, a ako im vishe nije stalo, neka prodaju nekom seiku/ruskom oligarhu, da bar klub ne bude vishe ovakva sprdnja

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...