Jump to content

Serie A


Litt

Recommended Posts

  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maskerano je samo jedna obicna turbo kosilica za travu..sjajna doduse ali samo kosilica

a esijen je najinteligentniji crnac koga sam video na terenu jos od dzejdzej okoche..a posto je pored toga dosta brz i ekstremno jak u potpunosti se slazem da je sam vrh dmf pozicije..ni makelele iz zlatnih godina mu nije ravan..

kamo srece da Song bude takav za 5-6 godina..

Link to comment
Share on other sites

btw ja car sam insistirao na toj slici :)

I to sam naisao na nju dok sam trazio nemam pojma ni ja sta,i onda sam se silno obradovao kad se pojavila vest da je pojacao kataniju i odmah sam hteo da je iskoristim :)))))

Obozavajte me rurovci moji!

izgleda ko da mu je Basta burazer na slici btw :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lol nisam provalio...mislio da su neki gay cvetici.. [b)] [b)]

Nisi jedini, mada meni nije na pamet palo da mu to moze biti majica :o

shwayze

Četvrtak, 21. 01. 2010. 09:35h

neregistrovan korisnik

Super mu stoji ova majicica! hahaha To mu je iz kucne kolekcije, privatnih slicica koje je uradio za svog decka! hahaha

Link to comment
Share on other sites

jebiga, mora se zna ko je doktor..

zoze im se svima usro u facu sa ovom pobedom..i milanu i leonardu i berluskoniju sa ovim retardiranim sudijom..jebeno, prvi put da vidim da za aplaudiranje dobije neko crveni..ajde zuti, cisto da mu pokazes da je debil, ali crveni je mnogo..i jos bez najboljeg igraca su odigrali ovako..

pandev carski..asistencija i go..cak mogu prvi put u zivotu da kazem da je i muntari ok odigrao..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...