Jump to content

Premier League 2010 !


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne kazem da liverpul nije trebao da dobije veceras..sabili su ih i napdali sve vreme..ali onaj penal je sramotan..

http://www.youtube.com/watch?v=-ttlkk4dKM8

nashao sam karslijev (lik koji je skrivio penal) komentar na penal LOL (pricha o Ngogu)

“I am sure he’s got a family. I know for a fact if I went home having done something like that I’d be embarrassed to go home. We’re supposed to be teaching these kids and leading by example, but that’s an embarrassing case of cheating.”

hahaha..koja teleca glava pricha o fudbalu..aman..:)

Link to comment
Share on other sites

moram da vas pitam nesto :D

da li ce recimo drogbi (nisam video taj detalj, ali sam cuo da je dobio nogu u grudi i dobio zuti jer je kao isfolirao) skinuti zuti karton kada NEKA KOMISIJA pogleda sve to?

i da li ce recimo ovaj ngog dobiti zuti?

je l' se radi to? :D

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

liverpool ne znam sa cime da uporedim ove sezone. napadaju dosta, ali nema tu nekih izglednih sansi...Celsi na drugoj strani ima 2 sanse za celu tekmu ali jbt stvori bas dobbre sanse i da gol jebeni. Ovi imaju posed tipa 75% ali nema ko da asistira i nema ko da da gol na kraju...tuzno

~~

Link to comment
Share on other sites

to se desi kad kupiš igrače kao što su N'Gog, El Zhar i Voronin

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

N'Gog jos i nije los ponekad, nego je izgleda problem taj Rafin izbor pri kupovini,a mozda sto mu ova 2 magarca ne daju poveci budzet odjednom nego malo po malo, mislim jebes ti 100m ako ti daju 6x po 16...Problem je sto nam treba 1 playmaker i 1 napadac koliko god to Rafa vikao da ne treba. Odbrana je takodje komedija. O Reini tek sad imam visoko misljenje sa obzirom sta sve covek izvadi i koliko se muci u odnosu na Van der sara kome jedva i dodju u sansu da sutnu. Da dodju Vilja,Silva i jos 1 stoper koji moze i na levog beka da ode kao tipa Chivu, to bi vec bila ozbiljna ekipa, i deportovati Lukasa u Brazil nazad.

~~

Link to comment
Share on other sites

i da li ce recimo ovaj ngog dobiti zuti?

je l' se radi to? :D

ne znam za zuti, ali mogu zbog simuliranja da ga suspenduju na X utakmica (kao sto su Eduarda suspendovali 2 utakmice zbog simuliranja penala u LS protiv seltika), mada ne verujem da ce se to desiti.

volim liverpul, ali ga istovremeno mrzim jer je kurton od ekipe kad ne igra torres/gerrard.

Link to comment
Share on other sites

N'Gog jos i nije los ponekad, nego je izgleda problem taj Rafin izbor pri kupovini,a mozda sto mu ova 2 magarca ne daju poveci budzet odjednom nego malo po malo, mislim jebes ti 100m ako ti daju 6x po 16...Problem je sto nam treba 1 playmaker i 1 napadac koliko god to Rafa vikao da ne treba. Odbrana je takodje komedija. O Reini tek sad imam visoko misljenje sa obzirom sta sve covek izvadi i koliko se muci u odnosu na Van der sara kome jedva i dodju u sansu da sutnu. Da dodju Vilja,Silva i jos 1 stoper koji moze i na levog beka da ode kao tipa Chivu, to bi vec bila ozbiljna ekipa, i deportovati Lukasa u Brazil nazad.

+10

i da,onaj Voronjin je ubedljivo najgori igrac u premier ligi i ja stvarno ne znam sta on trazi u liverpulu...covek nije dao gol par sezona,tuzno! :S

Edited by cibra

Dont screw around...U all screw around too much!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/mascherano-u-sijecnju-seli-u-barcelonu/460122.aspx

Liverpul ako proda i maskerana izgubice sredinu terena...

Van Persi se gadno povredio,mozda kraj sezone,zao mi Arsenala,najlepsi fudbal igraju na ostrvu...i drogba se povredio,lampard i teri takodje,zajebano za celzi,jos kad im odu crnci na kup afrike...

It's half man,half bearpig...NO,its half bear,half manpig....half pig,half manbear?

Link to comment
Share on other sites

chitao sam negde da junajted hoce lorana blana za sir alexovog naslednika shto uopshte ne bi bio losh izbor po meni, a shto se tiche murinja nadam se da ce u liverpul jer je on chovek garancija za trofeje.

liverpul oce da kupi dudua :)

http://www.newsoftheworld.co.uk/sport/598899/LIVERPOOL-are-ready-to-poach-Eduardo-from-rivals-Arsenal-in-a-pound10million-deal.html

Link to comment
Share on other sites

au brate.. pa liverpul nikako ne ide sa murinjom:))

kontam da su to navijaci koji ga najvise mrze. ako se ne varam, famozno ucutkivanje je bilo upuceno njima :D

ili mozda.. samo ja ne zelim da ga vidim tamo :)

sto se eduarda tice, persi i bandera su povredjeni, tako da nista od toga.. mozda ako chamakh dodje u januaru, a tesko jer su i dalje u ligi sampiona

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...