Jump to content

Liga Sampiona


sinister

Recommended Posts

  • Replies 975
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji je ovaj jose kralj..samo jedan citat sa konferencije za stampu..

-Da li imam restoran u podijeljenom vlasništvu sa Benquerencom (sudija prve utakmice Inter-Barcelona)? Nemam nikakav restoran, ne bavim se biznisom. Mozda Pep ima restoran u Oslu.-

touchdown.

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

koji je ovaj jose kralj..samo jedan citat sa konferencije za stampu..

-Da li imam restoran u podijeljenom vlasništvu sa Benquerencom (sudija prve utakmice Inter-Barcelona)? Nemam nikakav restoran, ne bavim se biznisom. Mozda Pep ima restoran u Oslu.-

touchdown.

brutalno na nivou ramba

~~

Link to comment
Share on other sites

pa znas sto to kazem, kapiram da je murinjo prostudirao hidinkovu taktiku protiv barse, ono kad ih je zatvorio i sjebo do jaja, sad i on pokusava isto, medjutim, celzi je tada imao neke prilike, znali su sta zele sa loptom, ovi samo izbiju i ako stigne do milita/snajdea, stigne, i to je to

ali dobro, ima vremena i za jedne i za druge :)

Link to comment
Share on other sites

ja ne verujem sta se desilo..

da se neko onoliko brani i da ne primi barem 2-3 gola.. ali onim interovcima se mora odati priznanje, borbeniji tim nisam odavno video, u poslednjih 30 minuta u interu nije postojao igrac koji je znao da uputi dobar pas, napravi akciju, vec samo crnje i oni ludi argentinci i brazilci koji skacu biju kolju lome, ali koga briga, ja sam odusevljen kako su odradili posao

da nije fergusona, murinjo bi bio najjaci, ovako, gj segrt!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...