Jump to content

giant waterslide jump


Recommended Posts

Daki i ako se uglavnom suzdrzavam da budem neprijatan prema drugim forumasima, moram sad da ti kazem - ajde ne kenjaj :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vidi trolove predvodjene dredom sto su se okupili, ishh ishh!

29864.jpg

Jedini trol ovde si ti, ja sam samo reko da ovo nije nishta za kaskadere i adrenaline junkies...valjda ljudi imaju TV. A to shto ovde budze postove sa >FEJK< i ti kurci je ne bitno. Samo shto taj deo nisam dodao, niti sam ikog hejtova...i sad ti dodjesh brate i iseresh se ovako da mi hipotetichki dignesh pritisak i useresh topic - e znash kako...otid pogledaj definiciju trola...jer si upravo uradio od a do sh trolovanje.

Zadrzacu se na chistom:

Ne serendaj van topica.

Mozh da odgovorish shta god otjesh, ali kontra mishljenja raje RURa - ponajmanje sam ja troll nego sam zaludan da me istroluju...ko shto se evo vidi iz ovog primera. Te odgovor netjesh dobiti, kako te ne bi pothranio.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

samo da dodam: ako mislite da ovo nije fejk, onda ste teletabisi, sto bi reko mohi. Pa jebeno likovi koji se raduju na kraju klipa izgledaju kao da su ispali monti pajtona, sprdaju se, a mi ovde raspravljamo da li je fejk ili ne. A i drvena ostra paleta vidi odma ispred bazena, ne mislite da bi malo vise posvetili paznju bezbednosti? A da ne pominjem da bi kicmu slomio padom sa one visine u 30 cm dubok bazen, o jebote evo primio sam se i ja trol :D

Link to comment
Share on other sites

Obratite pažnju da je parabola po kojoj lik navodno leti izuzetno ravna. Sa slike je evidentno da "letač" ima ogromnu horizontalnu brzinu i da pod veoma plitkim uglom, skoro horizontalno, uleće u bazen. Da su ovo stvarno izveli, lik bi pri uletanju u bazen odneo bazen sa sabom, a ne bi se kao na snimku zaustavio u mestu.

Sve i da onaj bazen nije na naduvavanje, kako se očigledno vidi na snimku, već da je od čvrstog materijala i da je pričvršćen za zemlju, lik bi u najmanju ruku završio sa velikim brojem polomljenih kostiju.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...