Jump to content

RUR MAJICE 2009 - Naručite koju god majicu želite!


Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Luckeh, aj mi skloni sa strane ove majice za sledeći put kad se budemo videli

1 x Samo Rejv | Bela | L

1 x Samo Rejv | Bela | XL

1 x Samo Rejv | Žuta | XL

i ako slucajno ima sve su iste... L (moze i xl) :D kali ce da me zove za kintu i isporuku :D

boja nebitna koja god da ima...

Link to comment
Share on other sites

@ cali - OK, odvojene sa strane

@ Sarma - Mislim da sigurno ima XL Sve su Iste u obe boje. Nisam samo razumeo kako ćeš preuzeti, preko calija?

@ Real - Hvala za ideju :)

ma da, cali zabode jednu recimo crvenu za mene... a pare cu mu dam kad sidje do igraonice koja mu je na 10 metara od gajbe :D

Link to comment
Share on other sites

@ Dominacija - Dođi slobodno, Ale je tu, Nenad, i tako.

@ Kali - Ne znam na koga se odnosilo, ali najbolje da napišeš koju ćeš majicu da ti Ale ostavi sa strane ako ti je preuzima Dominacija :)

@ Cali i Sarma - Zapakovana SSI crvena za Sarmu u paket za Calija, ti i ja se Cali čujemo sutra na netu, pa da vidimo oko preuzimanja, ja bih možda mogao posle posla nešto da iskombinujem.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav društvo,

Od večeras pa u narednih 5-6 dana možete naručiti koju god želite majicu, dizajn, boju i veličinu, i u kojoj god količini želite. Uradićemo nešto što smo uradili prošle godine, samo nakon inicijelnog naručivanja i prodaje a ne prethodno, odnosno, napravićemo spisak za naručivanje upravo po vašim željama. Kada javite koje majice, veličine i boje želite, čitav spisak ćemo poslati u štampariju i veoma brzo (kroz dan-dva) dobiti sve ta majice. Zatim će uslediti vaše preuzimanje ili slanje DailyExpressom, ali kao što rekoh, svako će naručiti majice za sebe, tako da niko neće ostati "kratak" za svoj omiljeni dezen i veličine. Da vam bude lakše, evo spiska svih majica još jednom:

Muške

- Sve su iste - crvena

- Sve su iste - Žuta

- Zupčanik - crna

- Zupčanik - žuta

- Zupčanik - bela

- Samo Rejv - crna

- Samo Rejv - žuta

- Samo Rejv - bela

Ženske

Zupčanik - žuta

Zupčanik - bela

Samo Rejv - žuta

Samo Rejv - bela

Kao što rekoh, imate 5-6 dana da naručite sve majice koje želite, ali nemojte da vas mrzi, lepo to uradite preko vikenda odnosno do kraja vikenda, da bismo na vreme mogli da napravimo narudžbinu i već vas sredinom naredne nedelje obradujemo novim primercima.

Cena naravno ostaje ista, kao i uslovi isporuke (preuzimanje u redakciji radnim danima, ili DailyExpress slanje).

Naravno, ovde molim da naručujete majice samo ako ste sigurni da ćete po njih doći ili preuzeti PostExpressom, nemojte da ostanemo "zaglavljeni" sa majicama za koje ste se na kraju ipak predomislili :)

Ako ima pitanja, izvolite!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...