Jump to content

RUR MAJICE 2009 - Naručite koju god majicu želite!


Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slanje može da se obavi, ali putem DHL-a i drugih kurira koji rade slanje u druge zemlje.

Što se tiče naručenih majica, spisak je prosleđen štampariji, i to je to. Čim budu stigle, javiću vam da možete po njih da dođete do redakcije, ili će vam naravno biti poslate DailyExpressom. U slučaju da još neko od vas hoće daily expressom majice a nije poslao svoje podatke na PM, neka to učini što pre.

Link to comment
Share on other sites

Majice nam stižu najverovatnije sutra, kada će biti dalje raspoređene DailyExpressom.

Naravno, sačekajte potvrdu sutra kada ćete moći da dođete i do redakcije po svoje maje.

E PA JA OVO NISAM ZNAO :) i otisao juce po majice :) al hvala bogu bila je zuta M sve su iste pa sam uzeo tu :):):)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

VAŽNO: Dominacija, Gruja i DrLudi neka jave kako hoce da preuzmu majice, da li u redakciji ili ce Daily Expressom, posto to nisu javili

Sledeci ljudi dobijaju Daily Expressom, ako ste i vi želeli a niste na spisku javite što pre:

- Assassin

- Bliss

- Ynk

- And

- Cjkodan

- Kristijan

- Pilauda

Link to comment
Share on other sites

VAŽNO: Dominacija, Gruja i DrLudi neka jave kako hoce da preuzmu majice, da li u redakciji ili ce Daily Expressom, posto to nisu javili

Sledeci ljudi dobijaju Daily Expressom, ako ste i vi želeli a niste na spisku javite što pre:

- Assassin

- Bliss

- Ynk

- And

- Cjkodan

- Kristijan

- Pilauda

I meni expresom majku mu. Ostavih info na pm pre mes dana. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...