Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inace, da, dobili smo smederevo 0-3, na prvi pogled- lagano, ali!

dosta je iblo mucenja, pogotovo u prvom.

napunili smo i prvi put juznu tribinu, kako kazu, bilo je oko 7k delija :)

ali ....

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=147422

zbog upada navijaca, suspendovani jednu tekmu bez prisustva publike :(

a taman sam se ponadao da cu didem na maru u sredu..

Link to comment
Share on other sites

Koja sranja sem ubacivanja baklja u teren, da se ne lazemo, to radite i vi pa jel ste nekada kaznjeni ?

Mislis da je preblaga jer si grobar.

EDIT Ne znam koja tekma je bila, ali pre jedno 2 kola, navijaci oba tima su usli na teren i koliko znam niko nije kaznjen i nigde se nije govorilo o tome. Cinjenica je da se vodi kampanja protiv zvezde i delija vec nekoliko godina unazad.

Edited by AGRSV
Link to comment
Share on other sites

To je to. Nemojte mene da kaznite shto sam idiot, jer je i Pera bio idiot prvo a njega niste kaznili.

Ja kazem kaznite sva govna i idiote, makar morali da pocnete od mene! Ali mi je drago shto ce da pocnu od Zvezde! [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

tribinu ^_^

pa minimum 3 meca + mnogo para :)

realno...

al pazi, to je jednom, seti se samo koliko su puta izlomljene stolice na marakaninom jugu..

ma znam

nego je ovaj lik krenuo sa nekim teorijama zavere protiv Delija :))

treba da krene da se kaznjava u ovoj drzavi, bole me brige koja je navijachka grupa

Link to comment
Share on other sites

Ja kazem kaznite sva govna i idiote, makar morali da pocnete od mene! Ali mi je drago shto ce da pocnu od Zvezde! [:D]

treba da krene da se kaznjava u ovoj drzavi, bole me brige koja je navijachka grupa

E pa bas je to razlog sto sam krenuo da pisem sve ovo :) Apsolutno se slazem da treba da pocne da se kaznjava, ali zasto sve da se lomi na Zvezdi ?

nego je ovaj lik krenuo sa nekim teorijama zavere protiv Delija :))

Ako nisi primeto ja sam napisao "protiv Zvezde i Delija" sto je totalno tacno :)

Edited by AGRSV
Link to comment
Share on other sites

To je to. Nemojte mene da kaznite shto sam idiot, jer je i Pera bio idiot prvo a njega niste kaznili.

Ja kazem kaznite sva govna i idiote, makar morali da pocnete od mene! Ali mi je drago shto ce da pocnu od Zvezde! [:D]

nećemo se vređamo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] Ja se izvinjavam! [:D]

Mora da nekom da se slomi jebiga, na kome bi ti hteo da se slomi? Radnicki? A zashto bash oni? Partizan? A zashto bash mi? Mozda bolje BSK iz Borce? Ili Vojvodina? Da najbolje oni! Ili mozda opet oni divljaci iz Krushevca?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...