Jump to content

RuR Fantasy Central Eternal


Lex

Recommended Posts

jebote saznam da Berbatov ne igra u 2 popodne,i naravno ne stignem da ga zamenim

jebem mater

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo,bravo Anelka, samo ti meni skupljaj bodove :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

vratio sam se gde mi je mesto,jos da sam stigao Berbatova da zamenim za Benta bshhhhhh :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

od poslednjeg mesta pre nedelju dana do 6-og, polako se vracam [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

silvestre i ronaldo nisu ni igrali ovo kolo? i ovaj viditj jede govna vishe... strazha, vodite ga!

kad smo kod toga, i scholes je banana, forsel i pizaro me prodali (doh!)... od sledetjeg kola menjam taktiku. samo josh kad me ne bi mrzelo da otkasam po listu na vreme, da pregledam parove unapred.

Link to comment
Share on other sites

rekoh ja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

krenuo sam da objasnjavam, beware [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pocelo je prijavljivanje za Fantasy Champions League (ima malih promena u odnosu na Fantasy Premier league)

napravio sam RuR ligu, pa se prikljucite da se igramo:)

name: RUR liga

pass: rurovci

http://uk.fantasy-europe-cup.yahoo.net/ycl2007/start.jsp

Assemble your squad using a virtual budget of 150 million Pounds. We have assigned a specific values to every single player – the transfer market is ready for your transactions! After each Champions League match day, your team will receive points based on the success your players have had during their matches. Afterwards, you can sign new players and/or restructure your team.

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

evo i na UEFA-inom sajtu fantasy football CL, koji po meni bolji od yahoo-ove CL jer ima vise opcija i igraci nemaju konstante cene + UEFA-in FF deli nagrade :) (playstation)

The players you pick score points based on how they perform in Europe's premier club competition. The best manager every matchday will be rewarded with a PlayStation®2 home entertainment system. If your team finishes top of the group stage, you will win a PSP™ Slim & Lite. Finish top of the game's Final Four stage and walk away with a PSP Slim & Lite, a Go!Cam and headset. The competition's overall winner will receive a PLAYSTATION®3, a PLAYSTATION®Eye, SIXAXIS Wireless Controller, HDMI Cable, Blu-Ray Disc Remote Control, a PSP Slim & Lite and a Go!Cam.

http://en.uclfantasy.uefa.com/M/home.mc

ovde nisam napravio ligu, ali ko hoce da igra nek napravi ligu i nek baci pass na forum, imam tim

i jos jedna zanimljiva igra sa UEFA-inog sajta: PREDICTOR

The Predictor game is back for the 2007/08 UEFA Champions League, so log on to pick your winners and you could win great prizes courtesy of MasterCard, including tickets, travel and accommodation for the final in Moscow on 21 May 2008. There are also prizes to win every matchday, including signed jerseys and footballs.

http://en.uclpredictor.uefa.com/M/home.mc

takodje i tu postoje lige i medjusobni dueli...

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

A vreme je i za NBA Fantasy!

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba

Draft je za sada u četvrtak 25. oktobra 2007. u 19:30.

Ukoliko bude nekih želja za pomeranjem, koje izložite bar nedelju dana pre drafta, dogovorićemo se oko drugog vremena.

Titulu brani ekipa Peja Shuput, predvođena moćnim Borishom.

Drugoplasirani su bili doživotni komesari aka Ugrinowtzi Peasants.

Treće mesto osvojio je Baltazar sa b92 i njegova ekipa lažni tim ®©™.

Ostali učesnici koji imaju garantovano mesto su:

Dule, Ikar (b92), Walker, Bartuc, Vlaya (Sezam), Azhda i Cervantess.

11. mesto dobija Doca[RUR].

Dakle, traži se 12. igrač (hoće li manager konačno debitovati u NBA fantaziju?), a pošto postoji mogućnost da neko odustane, a i da se liga proširi sa 12 na 14 ili 16 učesnika, (ali i da se smanji na 10) slobodno neka se prijave svi zainteresovani.

Broj učesnika je limitiran zato što se ekipe formiraju na live draftu, što znači da nijedan košarkaš ne može da igra za dve ekipe odjednom.

Da biste ušli u ligu trebaju vam mail na yahoo-u, id lige i password. Druga dva dobijate od mene, nakon što se prijavite na topicu i vidimo da ima dovoljno mesta u ligi.

Za učešće na draftu vam je potrebna instalirana Java.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

hm, za razliku od prethodnih sezona sada imam i komp i internet a i vremena, boga mi ..

ali zato nemam neko nba znanje, kao ni sama pravila igre, ali, ako ne budete nasli igraca, spreman sam da igram :)

edit: sta se desava sa chl fantazijem? sto nisu apdejtovali bodove?? jel to meni nesti izbagovalo ili tako svima?

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

hm, za razliku od prethodnih sezona sada imam i komp i internet a i vremena, boga mi ..

ali zato nemam neko nba znanje, kao ni sama pravila igre, ali, ako ne budete nasli igraca, spreman sam da igram :)

edit: sta se desava sa chl fantazijem? sto nisu apdejtovali bodove?? jel to meni nesti izbagovalo ili tako svima?

ni meni nisu, a stavio sam van persija, fabregasa, ronalda u prvu postavu, rsmo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Mendzhi bre, opushteno udji u ligu, tebe chekamo svih ovih godina. :D

Imash tamo kompletna pravila, podeshavanja lige i sve to pa prouchi polako do kraja oktobra kad je draft.

Sve shto ti nije jasno pitaj ovde na topicu, odgovoritju ti ja, ili neko od starosedelaca. :)

I nije mnogo vazhno da budesh 'NBA expert'... Gomila igracha koji su super nisu bash neshto u fantaziju, a igrachi za koje je malo ko chuo su 'fantazi zveri', tako da to... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...