Jump to content

SD Partizan 09/10


leisure

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde mi objasni onda,molim te?

najbolji ortak dobio 3 karte za dz,kvalifikacije za ligu sampiona,istok. I ja ne mogu da odem da gledam FUDBAL? Isto tako sam hteo da idem i na Vosu i Sevojno,ali bukvalno nisam imao sa kim...Jedina razlika bi bila sto bih tamo navijao za nas klub,dok za ove jugoslovene ne mogu nikako...

Leshko nije ni cudo sto te mendzi proziva, mislim ides na partizanovu utakmicu a navijash za Apoel jebote

Stvarno ispadash cigan, a ovamo bi navijao za bilo koji drugi tim

Ja cu sutra sa drugarima recimo da gledam zvezdu i navijacu da prodju ko u prvoj utakmici sto sam, a ne da govorim idem da gledam FUDBAL i navijam za strance.

Link to comment
Share on other sites

krivo mi zbog srpskog fudbala.Ali mi nije krivo zbog arogancije,velichanja,itd itd.

Treba neko da nas smesti gde nam je mesto.Imajte samo na umu da ste se svi vi isprdeli po tom istom timu apoela,kad je prosao onu raspalu zvezdu od prosle godine.Onaj Tomic jebote,dechko je u svojoj glavi najveci retard,misli da je ne znam ni ja ko.I gol ste dali ni iz chega,spletom srecnih okolnosti.Ma strashno jebote,nemam rechi,koliko nam je jadan klupski fudbal.Sutra iskreno mislim da samo Vosha mozhe da ode dalje :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Malo random misli... :)

Jokanović je stvarno dno - psihička priprema igrača - 0; taktika - 0; izmene - 0; promena igre - 0; a i nije naučio ništa od kako je postao trener.

Igrači su svi jako limitirani, ne znaju mnogo sa loptom, ne umeju da igraju fudbal, glupi su i uobraženi...

Za Moreiru su ovi bili svesni da će igrati sam, pa su ga lepo čuvali, a i on je izgubio živce. I prečku je pogodio zato što se već drao na suigrače zato što mu ranije nisu dali loptu.

Dijara i Kleo pomalo bezvoljni, pomalo izgubljeni u postavci igre.

Đorđević je svoje odradio ok, Gavrančić loše zbog dva kiksa.

Ostali su bili katastrofalni.

Tomić je najgori pošto umišlja da je Kristijano Ronaldo. On meni teren više ne bi video, i da gleda utakmice bih mu zabranio, a o plati da ne govorimo.

Ljajića vratiti u Mančester da skuplja lopte, dok ne nauči da doda loptu samom igraču koji stoji na 7 metara od gola.

Obradović je bežao od lopte 60 minuta.

Petrović bi muljao loptu do smrti, jeste da mu se retko ko otvarao, ali i dalje je jako loše predavao loptu.

Knežević smešan.

Božović potpuno izgubljen... Nije on nešto dobar golman, ali ovo je baš katastrofa šta je radio, nije bio takav ranije.

Vašington dobar da zasmejava publiku.

Bogunović ništa nije pokazao.

Onaj Jovanović što je poslednji ušao i ne znam ko je?!

Pozdrav za Leška! Tražio sam pogledom sunflower žutu majčicu, ali nisam te spazio. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lex objasnio lepo, nemam volje ni snage da dodam bilo shta.

@ Leshko - mislim da je jako glupo shto idesh na Partizanove utakmice i navijash za njegove protivnike, a glupo je i da komentarishesh navijanje. Poenta je da nemash satisfakciju u Zvezdinim uspesima, pa je nalazish u Partizanovim neuspesima. Meni lichno apsolutno NIKAKVU utehu ne pruza to shto je Zvezda losha, ali bash nikakvu.

Shto se tiche navijanja, bilo je odlichno prvih 10minuta, a onda se samo povremeno budila cela tribina. Ali kako su ovi igrali, dobro smo mi i navijali....mislim stvarno treba chovek da ima puno volje i da navija celu tekmu(ja jesam).

A dobro kaze Gruja...ovo je samo otreznjenje od arogancije i kurchenja, da shvatimo gde smo....Ali ipak mislim da bi sa Krstajicem, u obe tekme, to izgledalo dosta bolje. Ovi klinci su male sisice, Moreira car.

Link to comment
Share on other sites

A bre šta se ložite, nije Leško navijao za Apoel, malo se našalio za žutu majicu i to je sve, istripovali ste i napadate dečka bez razloga :)

Al ozbiljno, rekao je da ne može da navija za partizan, što ne znači da je automatski navijao za Apoel. Pa i ja sam recimo sinoć gledao zadnjih 20 minuta utakmice, i nisam navijao uopšte, ono, skroz me boleo tuki i za jedne i za druge :)

ooo hvala ti togfu sto si objasnio u moje ime...bukvalno ne moram nista da dodam.

@Domi idem idiote :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

iskren da budem, prvih 10, 12 minuta sam se najezio koliko su se trudili i grizli, dali gol, pojeli Apoel, ali posle toga, neke duge lopte, preskakanje sredine i zbog toga ste pukli.

Smem li samo da pitam da li sam jedini bio zgranut sto su grobari pevali Youll never walk alone? ili sam precuo>

~~

Link to comment
Share on other sites

iskren da budem, prvih 10, 12 minuta sam se najezio koliko su se trudili i grizli, dali gol, pojeli Apoel, ali posle toga, neke duge lopte, preskakanje sredine i zbog toga ste pukli.

Smem li samo da pitam da li sam jedini bio zgranut sto su grobari pevali Youll never walk alone? ili sam precuo>

Au, pa jesi li ti bio na nekoj utakmici nekada? Mislim... 'Daj gol' ide na YNWA melodiju. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...