Jump to content

Mechwarrior?


G!!!

Recommended Posts

najiskrenije smara me do jaja ovaj mechwarrior koncept vishe... u sustini ovo je isto ko i ovi jebeni transformersi....

...samo sto se kupola okrece zasebno od nogu, a inache isti kurac, vozish sklopociju rojbota i rokash sve sto ti zacrveni na targetu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

najiskrenije smara me do jaja ovaj mechwarrior koncept vishe... u sustini ovo je isto ko i ovi jebeni transformersi....

...samo sto se kupola okrece zasebno od nogu, a inache isti kurac, vozish sklopociju rojbota i rokash sve sto ti zacrveni na targetu...

najiskrenije smara me do jaja ovaj pink flojd koncept vise... u sustini ovo je isto ko i ovaj jebeni plavi orkestar....

...samo sto flojdi imaju i klavijature, a inace isti kurac, sviraju neku muziku i prave neke koncerte...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

najiskrenije smara me do jaja ovaj pink flojd koncept vise... u sustini ovo je isto ko i ovaj jebeni plavi orkestar....

...samo sto flojdi imaju i klavijature, a inace isti kurac, sviraju neku muziku i prave neke koncerte...

znam da si pokusao da fatboy-u pokazes gde gresi u svojoj logici, ali gde nadje da poredis flojd i plavi orkestar.. BLASPHEMER [}:)]

Edited by digrejzorzor
Link to comment
Share on other sites

procitaj opet

ako iole gotivis flojde, samo ce ti se dopasti to sto sam napisao, tako da si ti tu nesto pobrko

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

isto je ko i porediti te dve igre, ova dva su bendovi isto ko sto su i ta dva igre i tu prestaje svaka slicnost, a narocito kvalitativna. da se razumemo, meni je pf najomiljeniji bend.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Uf, MechWarrior 4: Mercenaries je odlicna igra, moracu opet da je odigram kad uhvatim vremena. Mnogo bolja od MW4: Vengeance, bolji gameplay + nema trule price iz Vengeance. Jedva cekam da se opet provozam u Ludom macku.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Evo, instalirao sam je, sad cemo da vidimo:). Ne secam se najbolje ali mislim da mi je Mad Cat MK2 bio bolji zato sto koristi ballistic oruzja, a Daishi koristi energy. Izbacim Gaus, natovarim ga sa onim pumparicama (mislim da se zove Clan LBX AC 20) i karanje.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Evo sva tri monstruma.

Daishi/Dire Wolf

Tonnage: 100

Top Speed: 64 km/h

Tech: Clan

daishi.png

Atlas Prime

Tonnage: 100

Top Speed: 54 km/h

Tech: Inner Sphere

atlast.png

Mad Cat Mk II

Tonnage: 90

Top Speed: 64 km/h

Tech: Clan

madcatmk2.png

Pogresio sam, i Daishi je ballistic. Stvarno je mocan, jedino sto je u praksi dosta sporiji od Mad Cat-a. Atlas mi ne deluje nesto posebno.

Edited by mist_

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Atlas je doslovce kanta. MC2 nisam nikad neshto gotivio.

A Daishi je mama i tata, znachi za arena fight montiraj na njega samo 3 clan lbx 20 (skinu se svi heat sinkovi jer se ne greje). Chupa atlasa sa dve salve po nogama. Bez problema. A sve shto nije assault puca ko balon pri direktnom pogotku. :)

Za misije naravno ide sa 2 lbx-a i dva vel'ka lasera.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

prvo gauss je mama, jer ima kritikal kojim mozes da oboris protivnickog :)

drugo madcat moze i da skache ko blesav :D

okej daishi je bolji, ali je ovaj toliko pokretljiviji da lako mozesh sa madcatom da ga sredish....

ja nigde bez gaussa nizam polazio :D

jeee kako je to do jaja igra bila....

ja sam vise zaboravio sta sam igrao pored vengeanca od 4. dela,a tu su

# MechWarrior 4: Vengeance (2000), Arcade (unknown)

* MechWarrior 4: Black Knight (Expansion pack) (2001)

* MechWarrior 4: Inner Sphere Mech Pack (Expansion pack) (2002)

* MechWarrior 4: Clan Mech Pack (Expansion pack) (2002)

* MechWarrior 4: Mercenaries (2002)

meni je super bio i mechcommander...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mech commander kec je bio genijalan, al kako se secam bio je najteza igra u univerzumu :D

a za ovaj novi procitah ign interviewe i odgledah trailer, deluje kao da obecava. mada po onom "kvazi-ingame" traileru okacenom na ignu deluje kao da mechovi sad imaju univerzalni health za celo telo, a ne za svaki ud pojedinacno, sto bi moglo da znaci ponovo dumbing down : (

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

a za ovaj novi procitah ign interviewe i odgledah trailer, deluje kao da obecava. mada po onom "kvazi-ingame" traileru okacenom na ignu deluje kao da mechovi sad imaju univerzalni health za celo telo, a ne za svaki ud pojedinacno, sto bi moglo da znaci ponovo dumbing down : (

Zar se ocekivalo nesto drugacije? E i da, po clanku, postojuci MS direktivu 535-a434-cis (da svaka xbawks akciona igra mora da ga ima), novi MW ce imati regenerisuci health. I navode o tome kako jednostavno tehnologija u vreme starijih MWova ogranicavala gameplay. LOLWTF. Jedino sto je tehnologija ogranicavala je bloom i shaderi. Gameplay samo ide nizbrdo u svim stvarima od kraja devedestih.

Kompleksnost i zabavnost igara kao MW2:Mercenaries, MW3, Freespace 2 i Battlezone, dobro i I-WAR, necemo videti dok god traje trenutna hiperpotrosacka era.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...