Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ЈЕБИ ПЕДЕРЕ ШПАНСКЕ!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Могу да се окрећу колико хоће, одслушали су је док су стајали у сенци наших

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sutra putujem u usa. rano izjutra na aerodrom. tj za 3 sata a mogao bih i da spavam.

pozdravljam vas sve, sve najbolje, uzivajte mi u ostatku leta, napadajte ribe, dajte i po koji ispit a onda se za zimu opet gledamo. ako ne budem putovao u maji sve su iste, nosicu je dok sam tamo, shvatice vec neko!

pozdravlja vas vas formi i kucamo se odande! :*

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

koji haos u gradu, klinci se penju na krov autobusa koji pokušava da prođe, ne daju kolima da prolaze, deru se, i sam vrhunac prilaze kola sa nekim brajdo ribama, ovi ih zaustavili, polivali pivom kola, stali svi ispred i ono standardno "baci sisu da se igramo", znači koja bomba treba tu da padne. Boli njih kurac za vaterpolo.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prolazio sam kroz centar ns-a ok ponotji. Bilo je jedno 50-ak ljudi, posle i vishe.

I pevali su himnu (aj to josh nekako), pa posle pocheli da uzvikuju Ratko Mladitj pa je onda nastavilo ka Kosovo je Srbija i "Ko ne skache taj je Shiptar".

Mada nije toliko haotichno stanje bilo kao kod vas ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...