Jump to content

Hybaa i ja na TV-u ;)


Recommended Posts

Skinuh, pogledah i uvek ista stvar :)

Znachi mrzim ljude koji dodju da vas propituju, intervjuishu o stvarima o kojima bash blage veze nemaju i shto je najgore ni ne potrude se da malo prouche to, da znaju neshto o tome pre nego shto do konvezracije dodje.

I josh vas gleda i pricha sa vama kao da ste "dete sa posebnim potrebama" i na kraju stara chista ljudska predrasuda o gamerima.

Link to comment
Share on other sites

Skinuh, pogledah i uvek ista stvar :)

Znachi mrzim ljude koji dodju da vas propituju, intervjuishu o stvarima o kojima bash blage veze nemaju i shto je najgore ni ne potrude se da malo prouche to, da znaju neshto o tome pre nego shto do konvezracije dodje.

I josh vas gleda i pricha sa vama kao da ste "dete sa posebnim potrebama" i na kraju stara chista ljudska predrasuda o gamerima.

Pa ljudi se trude... Zena je pre intervjua sama rekla da je ova tema postala aktuelna u poslednje vreme, pre tri meseca sam imao intervju i na TV Kosavi a sad sam dobio poziv za jos jednu televiziju, DH je dobio ogroman clanak u BLIC-u,prosle godine sam radio text za jedan mesecni casopis o CPL -u i to na tri strane...prica o profesionalnom gaming-u se lagano integrise u drustvo i to je jako dobar znak . Novinarka se prema nama nije ponasala kao da smo maloumni ili ne znam sta, niste to ocigledno dobro razumeli. Ako zelite mozemo prostudirati svako njeno pitanje .

S druge strane ovo nije bio sablonski intervju sa u napred poznatim pitanjima ili pitanjima koje sam ja spremao da bi novinar ispao kao toboze sjajno informisan, posto ocigledno ne znate kako se rade intervjui, na kraju krajeva emisija je isla uzivo .

Ovo je trenutno pionirski poduhvat za sve novinare koji pisu o ovome a pritom nisu obavezni da to rade, osim Kojota :)

BTW mogao bi i Kojot da da svoje strucno misljenje jer je ono 101 % najrelevantnije na ovu temu, hvala u napred Kojote.

Jos nesto iz vasih komentara se moze zakljuciti da VI imate predrasude a ne oni ( novinari ). ;)

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta gamera koji su chudni i koji traze dlaku u jajetu, ali ja nisam takav :/

Ja znam shta sam gledao dosta puta i shta sam sad gledao, e sad mozda sam ja stekao pogreshan utisak o zeni jer ste vi sa njom pre emisije razgovarali, ali iz ovoga prilozenog, nisam se zeznuo. Da vas je kojot ili neko njemu slichan informisao ne bi bilo problema :D, ovako zena je mogla da se potrudi da prochita neshto o tome da zna o chemu se radi i da unapred ne nastupa prema tome sa predrasudama.

Mislim dobro je to da se ovakve stvari kod nas polako integrishu u drushtvo, ali je mogla barem nauchiti kako se pravilno zove "KANTRI STRAJK" hehe

Link to comment
Share on other sites

ceo razgovor se sveo da je najbitnije u gejmingu imati udobnu stolicu! ako nam nece neke racunarske firme davati sponzorstvo barem ce nam saloni namestaja davati :)))

Nista onda, sledeci turnir kod mene - sedi se na hoklicama, dacu vam kuglicnog misa i neko djubre od tastature, sluske - ma kojce vam k... koristite one za vokmen ili mp3 . [;)]

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...