Jump to content

Euro U-21 2009


Myst

Recommended Posts

Danas, utakmicom između Engleske i Finske (18.15h), počinje U-21 Evropsko prvenstvo u fudbalu. Srbija nikad jača, dobro smo pokriveni na svim pozicijama osim možda u napadu, posebno posle povrede Filipa Đorđevića. Čitao sam dosta o ovome po stranim forumima poslednjih nekoliko dana i uglavnom svi se slažu da smo favoriti za osvajanje prvenstva ali videćemo, naš mentalitet je čudo. Ključna je prva utakmica, sutra protiv Italije. Ako njih dobijemo mislim da možemo do kraja.

SRBIJA

Golmani:

1 Željko Brkić

12 Bojan Šaranov

23 Živko Živković

Obrambeni igrači:

2 Marko Jovanović

5 Nikola Petković

13 Ivan Obradović

14 Nenad Tomović

15 Nemanja Pejčinović

18 Marko Milinković

19 Rajko Brežančić

21 Milan Vilotić

16 Jagoš Vuković

Vezni igrači:

4 Gojko Kačar

3 Ljubomir Fejsa

6 Nikola Gulan

7 Milan Smiljanić

11 Zoran Tošić

17 Nemanja Matić

20 Dušan Tadić

22 Nemanja Tomić

Napadači:

8 Rade Veljović

9 Slavko Perović

10 Miralem Sulejmani

Formacija:

4-5-1

-------

---------------------Sulejmani--------------------------

---------Tošić-Smiljanić-Kačar-Tadić-Matić-----------

------Obradović-Pejčinović-Petković-Tomović-------

-----------------------Brkić------------------------------

Raspored:

Halmštad, 15. juna: Engleska-Finska (B grupa) 18.15 časova

Geteborg, 15. juna: Sspanija-Nemačka (B) 20.45

Malme, 16. juna: Švedska-Belorusija (A) 18.15

Helsinborg, 16. juna: Italija-Srbija (A) 20.45

Halmštad, 18. juna: Nemačka-Finska (B) 18.15

Geteborg, 18. juna: Španija-Engleska (B) 20.45

Helsinborg, 19. juna: Švedska-Italija (A) 16.00

Malme, 19. juna: Belorusija-Srbija (A) 18.15

Halmštad, 22. juna: Nemačka-Englreska (B) 20.45

Geteborg, 22. juna: Finska-Španija (B) 20.45

Malme, 23. juna: Srbija-Švrdska (A) 20.45

Helsinborg, 23. juna: Belorusija-Italija (A) 20.45

Polufinale:

Helsinborg, 26. juna: A1-B2 20.45

Geteborg, 26. juna: A2-B1 18.00

Finale:

Malme, 29. juna: 20.45 sati

HAJMO ORLOVI!!!

Edited by mist_

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chek sad,call me a noob,ali zar ne beshe Jagosh onaj ogromni lik sto je igrao u Bezaniji stopera ?Ili ih ima dvojica sa tim imenom ?Ili sam ja nesto pomeshao :)

Realno imamo najjachu vezu na celom turniru.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gibanica, Italijani u kvalifikacijama. Impresivno, nema sta :)

Qualifying round:

01.06.2007 v Albania (H) 4-0

07.09.2007 v Faroe Islands (H) 2-1

11.09.2007 v Albania (A) 1-0

12.10.2007 v Croatia (H) 2-0

16.10.2007 v Greece (A) 2-2

16.11.2007 v Azerbaijan (H) 5-0

21.11.2007 v Faroe Islands (A) 1-0

25.03.2008 v Azerbaijan (A) 2-0

05.09.2008 v Greece (H) 1-1

09.09.2008 v Croatia (A) 1-1

Play-off for Final Tournament:

11.10.2008 v Israel (H) 0-0

15.10.2008 v Israel (A) 3-1

chek sad,call me a noob,ali zar ne beshe Jagosh onaj ogromni lik sto je igrao u Bezaniji stopera ?Ili ih ima dvojica sa tim imenom ?Ili sam ja nesto pomeshao :)

Jeste ogroman lik, mislim da je visok oko 2 metra ali igra u OFK Beogradu ili Radu, zaboravio sam.

prenos? b92?

Ne znam brate, kod nas to prenosi RTRS ali mislim da nije B92. Verovatno je RTS.

Edited by mist_

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

i ja mislim ko gibaja da italijanima realno nema ko da prismrdi na ovom turniru. mi dosta dobar tim imamo ali fali nam ta udarna igla, plus ja nekako ne vidim da nashi shtoperi mogu da zaustave rosija i balotelija ili tea i abonlahora, tako da mi polufinale deluje kao realnost.

a jagos vukovic igra shtopera u radu a inache je zvezdino dete, kolko ja znam nije igrao za bezhaniju i ne znam zashto su ga uvrstili u napadache :)

Link to comment
Share on other sites

a jagos vukovic igra shtopera u radu a inache je zvezdino dete, kolko ja znam nije igrao za bezhaniju i ne znam zashto su ga uvrstili u napadache :)

Uf, moja greska. To sam copy/paste sa UEFA-inog sajta, nisam ni obracao paznju. Evo nasao sam, momak je visok "samo" 195cm. Meni izgleda visi, mozda su pogresili.

Italijane sam gledao 2 puta protiv Hrvatske i igrali su prilicno lose, a Hrvati nisu nikad imali goru ekipu. Cak je i Albanija uspela da ih dobije.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Englenska-Finska.

Koji smor od utakmice. Jedini zanimljiv detelj je kada je onaj lik utrčao go na teren. Bukvalno bez i jedne šanse na utakmici Englezi su uspeli da zabiju 2 gola, oba posle katastrofalnih grašaka odbrane Finaca koji su bili bolja ekipa tokom čitavog meča, čak i pre crvenog za Engleze u 30. min. Sve velike zvezde, Volkot, Gibs, Agbonlahor... se nisu videli na terenu. Volkot je uz onog štopera iz Čelzija, koji je skrivio penal i dobio crveni bio najgori na terenu. Izgubio je svaku loptu, pa nije ni čudo što je zamenjen već na poluvremenu. Agbonlahor je više tukao Fince nego što je igrao i da je sudija imao muda mogao je komotno da mu pokaže drugi žuti nekoliko puta. Za Gibsa nemam reči. Sve akcije Finaca su išle preko njegove strane. Bušili su ga ko sir. Jedini igrač koji je ostavio dobar utisak je ovaj štoper Mika Ričards, za kojeg iskreno, nikad nisam čuo do sada. Momak je dobio svaki duel u svom šesnaestercu, mada i nije imao previše posla i još je zabio pobednički gol. Lik ima odraz ko Majkl Džordan. Finci bolji tokom čitave utakmice, napadali su dosta ali sve je to izgledalo nekako jalovo. Tek u zadnjih 7-8 minuta pritisli su Engleze i napravili nekoliko dobrih šansi ali uglavnom je to otišlo preko gola. Englezi su se provukli uz dosta sreće i ako ponove ovakvu partiju protiv Španaca i Nemaca nemaju šta da traže ovde.

Španija-Nemačka.

Na žalost bio sam u gradu i nisam gledao utakmicu ali brat mi kaže da su ih Nemci uništili i samo zahvaljujući lošoj realizaciji nisu ih napunili do vrha. Krkić zaboravio da igra fudbal, bio je jedan od lošijih na terenu. Nije ni čudo što grije klupu u Barsi čitavu sezonu.

P.S. Ovaj komentator na RTRS kaže da je RTS otkupio prava na sve utakmice. Pa ako imaju prava što ih ne prenose? Dali su tolike pare, a planiraju da prenose utakmice samo naše reprezentacije. Ne razumem.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Zoran Tosic prvotimac mancestera.Kakav jebeni lol.On i Baloteli dve najvece primadone na terenu.Jebote promenio bih nesto sigurno,ne mogu da verujem da je Krcmarevic odigrao ovako do kraja.I iz takve igre,imamo za cim da zalimo sto je najgore.Jagosh bez greshke.Tomovic i Petkovic defanziva odlicni,ali kad treba da odigraju loptu odma' dur sistem.Fejsa odradio njegov posao.Kachar odigrao koliko je mogao i to je to.Matic prijatno iznenadjenje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jebote greota..

znaci ne znam cemu taj nedostatak hrabrosti, kad smo ih manje vise lepo sabili u 1. pol (osim zadnjih 5 minuta) da se ubaci jedan pravi spic i da ih lepo silujemo za sva 3 boda..

smiljanic=fejsa te ne razumem zasto bi obojca igrali..miralem i zoran su idealni da sipaju nekom lopte a ne da se njima centrira kao sto je to bila situacija par puta..tomovic i pejcinovic iznenadjujuce dobri..

i niko mi nije rekao da Leo Mesi igra za Srbiju..samo sto je oblacio Maticev i Kacarov dres..:)

znaci da je ono uslo Florentino Perez bi odma zvao Hertu da pita `KOLIKO ZA KACARA MATORI`

p.s. baloteli, baloteli..a ja igrao na italiju s nadom da ces ti dati gol..bedo jedna..

znaci liku jedino valja neki trener ko murinjo da ga bicuje i da mu ne da da igra kad se ponasa ko kreten retardirani

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Matic i Smiljanic najbolji igraci tekme, Fejsa dobar kao i cela odbrana, Tosic i Kacar samo na momente dobri ali veci deo utakmice bledi. U svakom slucaju 0:0 protiv Italije na prvoj utakmici nije loshe, mogli smo i da izgubimo. Obe ekipe imaju za cime da zale.

A one makazice Kacaru su cisto ludilo [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...