Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IJU! IJU! IJU! IJU! IJU! IJU!

Kakvo "druzenje" sinoc, kakva ekipa, kakav razvrat! Ahhhh

Nas trojica, 3 igracice, flasa jabuke, 2 litre jegera i piva. Od 11 do 2 pili dok nismo znali za sebe, posle je jednoj palo na pamet da igram masne fote (bilo je sve samo ne to) jer smo posle pola sata bili u gacama, a one potpuno gole. The rest is history. Naravno, opet bez kondoma, daki legendo.

bas si peder pozovi ciru !!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Uh matori veceras i sutra vrtim u jednom klubu ovde u Pa , u okviru onog karnevala, tako da kontam da ce biti brdo ljudi...

Ko je blizu nek navrati, bice golih pichaka :D

ja sam sutra u Pancevu sigurno,ima tur u cs-u dole u Core-u...kad i gde radis? Ako budem imao vremena da svratim da izblejkam malo :))).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

IJU! IJU! IJU! IJU! IJU! IJU!

Kakvo "druzenje" sinoc, kakva ekipa, kakav razvrat! Ahhhh

Nas trojica, 3 igracice, flasa jabuke, 2 litre jegera i piva. Od 11 do 2 pili dok nismo znali za sebe, posle je jednoj palo na pamet da igram masne fote (bilo je sve samo ne to) jer smo posle pola sata bili u gacama, a one potpuno gole. The rest is history. Naravno, opet bez kondoma, daki legendo.

Daki sidash. : (

Inace, ja sam spremio materijal da iscrtam linije na stolu (al' za stoni tenis, HAH!), i skontao da me boli kurac za crtanje jebenih linija,

odo' da ucim, pa da sprcam veceraske!

POZ!

Link to comment
Share on other sites

ja sam sutra u Pancevu sigurno,ima tur u cs-u dole u Core-u...kad i gde radis? Ako budem imao vremena da svratim da izblejkam malo :))).

TO MATORI DA BLEJKAMO ZAJEDNO

To ti je Trg Braće Jovanovića 1, Kafe Babis , znaci ona ulica gde je Kupe pa skroz na kraju ulice sa desne strane, bice stejdz tu gde je parking, tako da cemo da mu ga damo.

POBEDI CS PA DODJI :D

Link to comment
Share on other sites

jebala vas teretana vishe, znachi ne prodje jedan dan da ne prochitam na forumu 10x teretana, teretana.

na shta tjete da lichite sa 30-35 dina kukala vam majka.

na prosechnog srpskog omladinca. teretane su jebeno KRCATE preko CELE GODINE, upravo obrnuto proporcionalno SHKOLAMA iz kojih se bezhi sa nastave preko svake mere vec... sad vec naziresh buducnost ove zemlje... [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

TO MATORI DA BLEJKAMO ZAJEDNO

To ti je Trg Braće Jovanovića 1, Kafe Babis , znaci ona ulica gde je Kupe pa skroz na kraju ulice sa desne strane, bice stejdz tu gde je parking, tako da cemo da mu ga damo.

POBEDI CS PA DODJI :D

ja ziveo u Brace Jovanovica,samo skroz na drugom kraju iste(kotez1) :)). Ajde potrudicu se da dodjem,i videcu da obucem CAMO PEJB maju da me prepoznas :D. A jel znas mozda otprilike kad ces raditi?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

a vidi ovog duleta sto iskusno izbegava da ubaci mene u besplatne preglede, zna da cu mu dolaziti svaki dan sa reumama, jetrama, zlezdama...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ni kod duleta nema dzabe, samo ponesi 100 grama kafe i viski. ustvari, samo viski :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja ziveo u Brace Jovanovica,samo skroz na drugom kraju iste(kotez1) :)). Ajde potrudicu se da dodjem,i videcu da obucem CAMO PEJB maju da me prepoznas :D. A jel znas mozda otprilike kad ces raditi?

E taj rad :D

Veceras oko 12, sutra cu mozda ranije mozda kasnije, jos se ne zna :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...