Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh to sa grcem zna biti zajebano, meni se tolko jednom uvrnuli misici, sve je ostala modrica posle.

Lep dan inace, obavio duznosti, oprao kupatilo, bio u radnji, sad celodnevna blejka u Novi Sad...oh yeesss :P

Mislim kul mi je sto sam dostigao nivo svesti da odlazak na rmbanje u Novi Sad dozivljavam kao izlazak :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ovchice, chobanchice;P:)

ahaha, desi cika margi, sprco!

pa ja reko se raspadamo zajedno u ordinaciji11

a to moze naravno!

elem, raspao se sinoc, jos sam lose spavao od one kise i grmljavine, celu noc ustajao da pijem jebene vode, ubila me promaja, sad me ledja otkidaju i tako...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Koliko vas je fejlovalo spavanje zbog kise. Meni je grom udario u komsijino dvoriste, a opet sam spavao kao top, mozda cak i bolje nego redovno. Sta sad tu kao proboji dielektrika drmr, kunt.

Inace, sada kornflejks i OST iz GTA Vice City. Oujea.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

kraj skole \o/

juce mi je bio prvi radni dan, bilo mi je extra. 6 sati dnevno u klimatizovanom prostoru sa pola h pauze ne moze da bude lose :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

sinoc me u trandzi 2x navatala ridza, a onda opet jutros,prvi jutarnji, s tim shto ih je tu bilo ko govana, jedno 10 ridzovana, idu ljudi na posao jbg:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sinoc me u trandzi 2x navatala ridza, a onda opet jutros,prvi jutarnji, s tim shto ih je tu bilo ko govana, jedno 10 ridzovana, idu ljudi na posao jbg:)

meni sinoc napisali kaznu, jer nisam mogao da nadjem u dzepu markicu koju sam iskucao, a nisam hteo da se svadjam...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...