Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

Enrico Preziosi, predsjednik talijanskog nogometnog prvoligaša Genoe, obznanio je da je njegov klub potpisao dvogodišnji ugovor s 33-godišnjim argentinskim napadačem Hernanom Crespom, dosadašnjim članom Intera.

- Ovo je za naš klub vrlo važan potpis, jako sam sretan zbog toga. Crespo je sjajan igrač kojeg pratimo već duže vrijeme - izjavio je Preziosi. Crespov menadžer Fernando Hidalgo je nadopunio priču.

- Hernan je imao i ponudu od Fiorentine, ali samo za jednogodišnji ugovor. S Genoom smo dogovorili ugovor na dvije godine, što samo pokazuje koliko oni vjeruju u Crespa.

Preziosi dodaje da će u njegovom klubu zaigrati još jedan dosadašnji član Intera, portugalski krilni napadač Ricardo Quaresma.

- Pitanje Quaresme je vrlo jednostavno. Dva kluba su postigla sporazum, nama treba još jedino Quaresmin potpis. Ne vjerujem da će tu biti nekih velikih problema - kaže Preziosi.

Quaresma je prošloga ljeta bio pompozno najavljivan kada je stizao na San Siro iz Porta za 19 milijuna eura. Međutim, Quaresma ne samo da se nije dokazao u Interu, već ga je trener Jose Mourinho izbjegavao postaviti u momčad na San Siru zbog stalnih zvižduka Interovih navijača. U siječnju ove godine je Inter poslao Quaresmu na posudbu u Chelsea, ali se Portugalac nititamo nije naigrao.

Očito mu teško ide prilagodba na velike klubove. Valja se sjetiti se da je u sezoni 2003/04 bio član Barcelone, u kojoj je 10 puta zaigrao u prvoj postavi, još 11 puta ulazio s klupe. Ubilježio je učinak od jednog gola... Uz Crespa, Genoa je dovela još jednog napadača. To je Sergio Floccari, dosadašnji član Atalante, koji je ove sezone za klub iz Bergama zabio 12 golova.

ova djenoa nije normalna :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e Zhirkov je igrach koji vredi 30 milki a ne mrtvi Gomez!

ma.. tih 30 milki roman stavi iz jednog u drugi dzep :)

in other news, glavni baja u bajernu je podigao cenu riberija na 100 miliona. kaze "Ako za kaku mogu da dobiju 130, ovaj nas vredi barem 100"

da...

Bring It

Link to comment
Share on other sites

blic pishe da barsa otje ibru za etoa + 20 milki olol..

da se ja pitam realnije bi bilo trampa igrach za igracha..

ibra je vredniji bar 40 miliona realno..prvo dace hrpu golova, drugo bice neizmeran izvor zabave, trece gomila ljudi ce da krene da navija i gotivi barsu zbog njega, cetvrto dresovi ovoono..dobar je crnac ali ovaj je ipak klasa iznad..u kojoj su jos otprilike kaka, mesi i ronaldo..

mislim da ce kvarezma odbiti djenovu..a bilo bi kul gledati njega i boska zajedno u ekipi..mogli bi pre toga zajedno kod frizera i u solarijum..:)

a bajern mora nekako da zaradi jer su popucali brda para vec..gomez+timoscuk+baujohman su bar 50 miliona evra zajedno..

Link to comment
Share on other sites

realizaciju ne mozes da poredis jer je Spanska liga rodjena za napadace da se izivljavaju dok u Italiji a kamoli u engleskoj nije tako, sve u svemu, vrh je Eto'o igrac, mada je meni Ibrahim bolji sa obzirom da ce u Barsi imati Xavija,Inijestu i Mesija kao asistente, bila bi to ekipa nepobediva...Samo da im se oporavi Milito...I fali im golman naravno ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

ibra izjavio da je osvojio sve sto se moze osvojiti u italiji, cime je dodatno podgrejao price o odlasku iz intera

anceloti novi trener celzija

leonardo novi trener milana

barselona uputila ponudu arsenalu za fabregasa (45 milki)

celzi sprema ponudu za aguera

kaka presao u real (60 milki)

 

 

Link to comment
Share on other sites

ibra izjavio da je osvojio sve sto se moze osvojiti u italiji, cime je dodatno podgrejao price o odlasku iz intera

anceloti novi trener celzija

leonardo novi trener milana

barselona uputila ponudu arsenalu za fabregasa (45 milki)

celzi sprema ponudu za aguera

kaka presao u real (60 milki)

znaci.... ne znam odakle da krenem :D

jedino ti stoji za trenere :D

Bring It

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce kvarezma odbiti djenovu..a bilo bi kul gledati njega i boska zajedno u ekipi..mogli bi pre toga zajedno kod frizera i u solarijum..:)

bosko je jos uvek palermov igrac na pozajmici u genovi

ne mora da znaci da ce i sledece godine igrati tamo...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

eto i ibrahimovic..

el mislimo na

Ibrahimovica..:)

i lako je etu da daje golove, neko je gore vec napiso..kad iza sebe ima cavija inijestu i mesija..mene da stave dao bi nekoliko golova sigurno [:D]

aguero ce sigurno negde da zapali..samo pitanje ko ce da pljune najvishe kesha..

Agent Ezequiela Lavezzija tvrdi da je njegov igrac na meti Liverpoola..to bi bio zanimljiv transfer..proverili bi da li je Lavezzi novi Tevez..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...