Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ili da dovedu pleja ili da saznaju kako da podmlade Figa :)))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma nije to sramota, ja to volim da gledam cisto da se zacudim koliko neki ljudi mogu da budu glupi i materijalisti

inache, sa eurosporta dobra i losha vest za fanove Arsenala

" Niklas Bendtner has committed his future to Arsenal, and he could be joined at the Emirates by Klaas-Jan Huntelaar."

a Dosena prelazi iz Liverpula u Napoli izgleda. Ja, iskreno ne secam se da sam ga uopste zapazio ni u jednoj tekmi liverpula prosle godine. totalno je neupadljiv bio

Cetvrti gol protiv Manchestera, cetvrti gol protiv Reala :)

Link to comment
Share on other sites

kog bre skolsa bre swapovali, za kog rodwela ? kolko ja znam skols je josh u junajtedu, ne znam odakle ti ta informacija.

a doveli su owena, antonija valenciju, desno krilo wigana i gabriela obertana iz bordoa, koji je valjda polivalentno krilo. prodali samo ronalda od prvotimaca, a znam da je frejzhel kembl definitivno otishao u sanderlend.

e da, i kupili su nekog mladog afrikanca napadacha iz moldea ali dolazi valjda tek na polusezoni u junajted.

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

koji će im on kurac..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja koliko znam Superbad, ako je to taj klinac iz Norveske, on ce ostati tamo 1 ili 2 sezone pa onda dolazi u Man, nema jos ni 17 god.

Inace, Inter je orobio Barsu sa ovim swapom, nije mi jasno koliko glup treba biti za ovo...

pa glupo je iz tvoje fudbalske perspektive :D ali posto je njima cilj samo da namlate pare onda je normalan potez :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja koliko znam Superbad, ako je to taj klinac iz Norveske, on ce ostati tamo 1 ili 2 sezone pa onda dolazi u Man, nema jos ni 17 god.

istripovo si, lik je 87 godishte a 100% sam na vestima chuo da dolazi na polusezoni tj na kraju sezone za molde (norveshka liga se igra prolece-jesen). naravno nije nemoguce da su novinari pogreshno preneli tu informaciju...

ajmo rafa bre sad, arbelou i xavia za sneijdera, robbena, vaarta i lassanu/mamadua diaru pa da osvajamo premier ligu!

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

arsenal, tottenham, everton i liverpool jure fulamovog shtopera hangelanda. lik je zhivotinja, 195cm, jak ko zemlja, kapiten norveshke repke. cene ga 15 mil funti, realno jedan od najboljih shtopera dostupnih na trzhishtu, ko njega dovede bice im /o\

Link to comment
Share on other sites

pazi, kad nisu prodali vilju koga mogu da uvale za mnogomnogo evra, sumnjam da ce da prodaju silvu koji im donosi manje kesha ( a u finansijskoj buli su odavno )

glupi belorus nece u inter nego u stutgart ?! pa barsa mora da plati jos 5 milki..

bojinov na pozajmici u parmi..

rozenal u hamburgu..

martin kaseres na pozajmici iz barse u juve..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...