Jump to content

Transfer hitovi 2009


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niste ni vi videli 5 titula LS u istoriji kluba i sta cemo sad?...

A ti si za tih 50 miliona izabrao najbolje igrace... Za 10x manje para je on doveo gigsa, solskera, vidica, ronalda...

Gigsa je doveo sa 14 godina, to nije transfer, to je produkt njegove omladinske skole.

Za ovu 3 ok, ali ko prica o tome? Pricamo o promasajima kojih united ima mnogo vise.

Sta cemo sa Taibijem koji je bio 3 meseca u Unitedu? Djembom-Djembom, Klebersonom?

Navijaci mancestera su bez daljeg argumentovanja, najnerealniji ovde...

~~

Link to comment
Share on other sites

dejan ne mze da shvati da je liverpul rupa bez dna

svaki trener ima promasaja, pa tako i ferguson, ali kad se sve sabere, covek je uzimao trofeje, od ronalda napravio najskupljeg igraca svih vremena, vidica pretvorio u najboljeg defanzivca danasnjice, dok je benitez sa toresom, babelom i rijerom osnovao FK sledeca sezona

ehehehehhe

 

 

Link to comment
Share on other sites

mislim glupo mi je da ulazim u ovu glupu diskusiju,ali ako cemo glupo,tu su i Dosena i Kromkamp i onaj Paleta...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Torres je bio 25m i onda posto je dao dogovoreno golova u ugovoru valdja ili utakmica odigrao nisam siguran , lpool je morao da plati jos 5 mil Atleticu.

pa realno ko god je otisao u Newcastle je propao jbeno :( ,oni su bas kupovali dobre igraci ali svaki , bas svaki koji je otisao tamo je propao , jedino Owen kolko tolko .. ali ostali ubi boze.

btw Man City offers 35 funti za Xabija :D:D

Link to comment
Share on other sites

koma, ako nastaviš ovako, odmorićeš od foruma na neko duže vreme, jel provaljuješ da svi učestvuju u normalnoj diskusiji osim tebe?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok, pauziraš

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i sta je uradio sa njima? :)

mozda ima, ali uzima trofeje konstantno... :)

Reci za 1 od njih da je promasena investicija i sve ce mi biti jasno. Jedino Babel mozda, mada je on upravo doneo win protiv uniteda, ali nije konstantan...

Svi sami znate zasto pool nije uzeo PL ove sezone. I Mancester i pool su igrali najlepsi fudbal na svetu uz Barsu, ali je man utd uspeo da dobije tonu utakmica sa 1:0 golovima pri kraju tekme, a pool je odigrao gomilu X-eva. I niko ne moze da ospori, svaka cast, ja ne kazem nista, ali united u PL nije bio bolji team, samo nesposobnost igraca da daju golove, dok nije krenula ona serija od fazon 10 tekmi i proseka od 4-5 golova po mecu. Jbg, treba nekad imati i srece...Ja se secam da je Tevez dao Stokeu gol posle greske golmana u 88 minutu i jos 2 tekme je bio cist user, kao vs Malezije kad je Owen dao gol, i to nije znanje...Ali kad se sve sabere uzese oni, mi pukli, gg, probacemo sl. sezone...Toliko za trofeje i aj sad da komentarisemo transfere :P

~~

Link to comment
Share on other sites

^

nebi ni ja da se puno zadrzavam na ovoj beskonacnoj raspravi ali pomenuo si malopre recenicu - `navedi mi neki benitezov promasaj osim kina`..

mark gonzales?

fernadno morientes?

kreg belami? hosemi, njunjez, lukas leiva..a i o luisu garsiji i penantu mozemo raspravljati..

ali nemojmo:))

od fabijana u milan definitivno nista..ne vredi on nesto prepuno ali razumem sevilju sto nece da ga proda..ono malo je 14m, ne moze se puno toga kupiti za tolko para a on ce ipak dati neke golove u primeri..

zato milan mudro nastavlja sa starom politikom `Dovedimo sto matorije igrace`..david trezege u pregovorima..

sad negde procitah..porto je za sada od prodaje zaradio 57 m evra ovog leta !!!

lucho 18

lisandro 24 (!?!)

cisoko 15 (a kostao je 500k!)

koji kraljevi..a opet ce tamo da osvoje to banana prvenstvo

Link to comment
Share on other sites

^

nebi ni ja da se puno zadrzavam na ovoj beskonacnoj raspravi ali pomenuo si malopre recenicu - `navedi mi neki benitezov promasaj osim kina`..

mark gonzales?

fernadno morientes?

kreg belami? hosemi, njunjez, lukas leiva..a i o luisu garsiji i penantu mozemo raspravljati..

ali nemojmo:))

Hteo sam i ja da kazem za Gonzalesa ali realno,on ih nije nista kostao,a Hosemija i Njunjeza sam zaboravio.Lukash radi taj neki mrtvi posao pa ga isto nisam svrstao,a Luis Garsija i Kreg Belami,Gibo brate,nemoj da si smeshan da me razocaravash.Belami je najzasluzniji sto su onomad prosli Barsu u ligi sampiona,a Luis je najveca faca koja postoji,Luis im je podario ligu sampiona,proheklao je juve svojim evrogolom i nakon toga,dao mozda treci najkontroverzniji gol u istoriji fudbala(ruka bozhja i englezi 1966) protiv celzija..Luis je carina.Obozhavao sam ga,iako je igrao za liverpul.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

odmorićeš i ti, nastavićeš kominim stopama, smiri se..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

od fabijana u milan definitivno nista..ne vredi on nesto prepuno ali razumem sevilju sto nece da ga proda..ono malo je 14m,

ne moze se puno toga kupiti za tolko para a on ce ipak dati neke golove u primeri..

zato milan mudro nastavlja sa starom politikom `Dovedimo sto matorije igrace`..david trezege u pregovorima..

sad negde procitah..porto je za sada od prodaje zaradio 57 m evra ovog leta !!!

lucho 18

lisandro 24 (!?!)

cisoko 15 (a kostao je 500k!)

koji kraljevi..a opet ce tamo da osvoje to banana prvenstvo

sevilla dovela fred-a, nekadasnjeg napadaca Lyona koji je igrao negde u brazilu predhodinih godinu/godinu i po...

tako da moguce da ce fabiano da napusti klub... a milan sem njega, shatro trazi Pantu :)

na spisku jos i Toni, Bentner i jos par likova...

sto se tice porto-a :) znaci likovi umeju da kupe za smeshne pare,

i onda da tako uvaljaju da je to haos... sad su kupili Belluschi-ja i Falcao-a za smeshne pare,

a ima da ih uvaljaju, nece im biti dobro... to isto takodje :) vazi i za Hulk-a...

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

al ko bi normalan dao pare za Bendtnera..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

barsa uzela keirrisona za 14m i shalje ga na pozajmicu, gledao sam ga nekoliko mecheva u palmeirasu i nije losh, mada kakve su im odbrane tamo u brazilskoj ligi kontam da bi gruja bio u top 5 strelaca. mislim da mora on josh puno da radi na sebi da bi uspeo u evropi, zhivi bili pa videli. ako je sudeci po football manageru bice igrachina :)

Link to comment
Share on other sites

Eto'o u interu, zlatan u Barsi, sada i zvanicno

Toni u Bayernu B, tako da ono, kapiram da ide...Ionako ne bi igrao pored Klosea,Olica i Gomeza.

Gibanice, nemoj da se zezamo...Od svih koje si naveo, Penant je mozda promasaj, mada nije ni dobio pravu sansu, kao ni Keane, ali ok...

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...