Jump to content

Generacije "blejača" i "smarača" ili kako brinem


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nismo mi jedina zemlja u sa loshom situacijom na svetu, ima i gore. najlakshe je kad imash izgovore, osecaju se klinci kao da im je 'dozvoljeno' da rade shta hoce jer celog zivota jedni druge tapshemo po ramenu zbog govana u kojima smo

koliko je samo velikih ljudi u istoriji procvalo medju rushevinama i pepelom, proshlo sito i resheto pa opet se izdigli iznad svega toga?

"Remember what the fella said: In Italy, for 30 years under the Borgias, they had warfare, terror, murder, bloodshed. But they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love. They had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock.

So long, Holly."

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

'de ti je mladost i nagon za revolucijom?

nestade nedje u voidu:) valjda sam previse trosio, sloba, studenti, dnevnik, oktobar, kosovo, kostunica, djiki...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nismo mi jedina zemlja u sa loshom situacijom na svetu, ima i gore. najlakshe je kad imash izgovore, osecaju se klinci kao da im je 'dozvoljeno' da rade shta hoce jer celog zivota jedni druge tapshemo po ramenu zbog govana u kojima smo

koliko je samo velikih ljudi u istoriji procvalo medju rushevinama i pepelom, proshlo sito i resheto pa opet se izdigli iznad svega toga?

naravno da nismo..i nismo ni jedini u kojoj se problem ne resava..

el mislish da mali Zan Fransoa iz Pariza voli sto ide u skolu sa Karimom, Hatemom i Mbokanijem? i sto ga oni na odmoru muche i teraju da valja gudru za njih..a posle ih gleda na vestima kako su opljackali obliznju radnju?

pa i u engleskoj su prosle godine radili studiju i zapanjili se kad su shvatili da tipa 30 odsto mladjih od 17god gari noz u skolu..da ne pominjem opijanje koje kod njih pocinje sa 12 god..

ne mogu svi biti kao danci i shvedjani..i ne mogu svi imati njihov skoroidealni sistem..moze se teziti ali smo daleko pa smo daleko..kod nekih naroda je tesko izvrsiti veliku reformu..a lako ih je gurnuti u rupu - kao nas..

Link to comment
Share on other sites

naravno da nismo..i nismo ni jedini u kojoj se problem ne resava..

el mislish da mali Zan Fransoa iz Pariza voli sto ide u skolu sa Karimom, Hatemom i Mbokanijem? i sto ga oni na odmoru muche i teraju da valja gudru za njih..a posle ih gleda na vestima kako su opljackali obliznju radnju?

pa i u engleskoj su prosle godine radili studiju i zapanjili se kad su shvatili da tipa 30 odsto mladjih od 17god gari noz u skolu..da ne pominjem opijanje koje kod njih pocinje sa 12 god..

ne mogu svi biti kao danci i shvedjani..i ne mogu svi imati njihov skoroidealni sistem..moze se teziti ali smo daleko pa smo daleko..kod nekih naroda je tesko izvrsiti veliku reformu..a lako ih je gurnuti u rupu - kao nas..

jel sam ja jedini ovde pomislio na fudbal ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naravno da nismo..i nismo ni jedini u kojoj se problem ne resava..

el mislish da mali Zan Fransoa iz Pariza voli sto ide u skolu sa Karimom, Hatemom i Mbokanijem? i sto ga oni na odmoru muche i teraju da valja gudru za njih..a posle ih gleda na vestima kako su opljackali obliznju radnju?

pa i u engleskoj su prosle godine radili studiju i zapanjili se kad su shvatili da tipa 30 odsto mladjih od 17god gari noz u skolu..da ne pominjem opijanje koje kod njih pocinje sa 12 god..

ne mogu svi biti kao danci i shvedjani..i ne mogu svi imati njihov skoroidealni sistem..moze se teziti ali smo daleko pa smo daleko..kod nekih naroda je tesko izvrsiti veliku reformu..a lako ih je gurnuti u rupu - kao nas..

karima_adebibe_01.jpg

jbj

Link to comment
Share on other sites

S tim što mi nemamo imigrante, koje je naše opravdanje?

dovoljno je da se pogleda par topika na ovom forumu pa da se vidi odgovor na to pitanje

a za one sa jeftinijim ulaznicama odgovor je "imamo jedni druge" :|

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Zashvaljujuci mnogim nashim zapadnim prijateljima a i nama samima, mi smo sami sebi imigranti. A tih nashih imigranata ima barem 500 hiljada sveukupno od 90te pa na ovamo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...