Jump to content

Ulduar Boss Fights Videos


Silencer

Recommended Posts

Danas sam uspeo samo jedan da uploadujem - poslednjeg sto smo ubili Generala. Valjda cu do kraja nedelje da uploadujem sve:

Imate klasican low quality, a naravnu tu je i HD quality.

Too Many Buttons Mejt VS General Vezax

Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=xdiPK6AWZ_g

Too Many Buttons Mejt VS Mimiron

http://www.youtube.com/watch?v=OXf2EeawqMI

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pa jbg paladin ima govnjav sistem dps-a sta prvo stigne sa cda to udaras i imas neke prioritete ako ti 2-3 stvari dodju sa cd-a u isto vreme

bez tog adona bi oci izgubio gledajuci da odigras perfektno i da maxujes dps koji je ovako blago receno u pveu go kurac a i zasto da se smaras kad nemoras :)

seru ljudi dosta a skoro svaki "imba" dps se sveo na to da imas fix rotaciju i neki proc da iskoristis kad se desi a ti zabodes po tom dugmetu.

kad odradis to 3 raida posle mozes nogama da vrtis rotaciju a ja i dalje moram da gledam u 6-7 nuke dugmica kad ce koji da mi stigne sa cda i koji je bolji od kog da se stisne u datom trenutku i da gledam sta se desava oko mene i da bacam nekih 100 gromova i munja i dispelova na raid da se nebi vajpovalo i onda shvatim da sam sve savrseno udradio a da neka majmuncina od 12 godina koja igra neku drugu klasu izmrvi hleb po tastaturi i pusti golubove po njoj i radi 7-8k dpsa a ja 4-5

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nisam igrao paladina nikada, ali jedan moj ortak koji stvarno otkida sa paladinom je radio, i radi bolestan dps. I sam tvrdi da je OP sto se tice dps-a (da ne gresim dusu, to mi je pricao u 3.0, nisam ga gledao sada u 3.1). On sam, bez buffova tada je uradio nesto vise od 6k dps-a na dummy, sto je malo previse...

Bas cu u party sa njim danas-sutra, da idemo na dummy sada, da vidim sta radi u 3.1...

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

Ma i mene je nerviralo to, jer ja igram pure dps klasu (warlocka), a on dodje sa paladinom, i objasni dps.. mada, covjek je stvarno jedan od najboljih igraca sa kojima sam ikad igrao, jednostavno rastura sve 3 speca..

No, da, SS or it didnt happen... uganjacu ga danas-sutra da napravimo neki SS, jer znam coveka dugo vremena, nema razloga da me laze..

Edited by joximovic
Da sam pameta sigurno bi bio neki dr mr pr i bio PISMEN a nebi zavrsio za mesara i klao svaki dan 2000svinja.
Link to comment
Share on other sites

max sto sam radio na heroic lutki za 2:25 je 3.9k iskreno ako neko moze da uradi 6k sa paladinom svaka cast samo neznam sa kojom opremom i kako :)

a ako je radio 6k u 3.0 nasmejacu se samo

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

savet :

skini "shit" addon za rotaciju posto gresis ovaj silno gresis sine.

evo i linka : S H I T

E to care :) to mi treba znam da si ga negde postovao i nisam mogao da ga nadjem ^^

Elem, sto se tiche palinih addona, nikad necu da zaboravim dobri stari najbolji addon ikada uradjen koji radi sve za mene :)

http://wowui.incgamers.com/?p=mod&m=1042

jednog dugme

jednog dugme resurrect

i jedno dugme cleanse

i to je bio paladin pretbc :) Uvek prvi na healing listi ^^

Moze sa palom da se lep dmg pravi samo da se ima jaka oprema ^^

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

idi gledaj film jebote, nemoj da igrash wow ako ti je zanimljivo da klikcesh 1 jedino dugme :|

Pa to i radim, ces i sliku kako mi je sve vezano racunar sa leve strane skroz

u sredini mi je monitor a desno od mene je TV i to radi na twinview.

E sad monitor i ne gledam al gledam tv gde mi ide neki poorn ili film. a neka i hi men posto sam skinuo sve delove da ih gledam ^^

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno sto si ovaj topic nazvao Ulduar Boss Fights Videos,kao da smo mi svi Englezi ili neki tamo Ameri,boze sacuvaj .. kad TOLIKO BOLJE zvuci "Video snimci borbe sa sefovima Ulduara".Ovaj naziv ni ne ostavlja mesto dilemi.

[blue]

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno sto si ovaj topic nazvao Ulduar Boss Fights Videos,kao da smo mi svi Englezi ili neki tamo Ameri,boze sacuvaj .. kad TOLIKO BOLJE zvuci "Video snimci borbe sa sefovima Ulduara".Ovaj naziv ni ne ostavlja mesto dilemi.

[roflmao]

Edited by reiser
Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno sto si ovaj topic nazvao Ulduar Boss Fights Videos,kao da smo mi svi Englezi ili neki tamo Ameri,boze sacuvaj .. kad TOLIKO BOLJE zvuci "Video snimci borbe sa sefovima Ulduara".Ovaj naziv ni ne ostavlja mesto dilemi.

Da me pitas ne znam :) Ali je LOL :)

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

pogledao sam prvi link u prvom postu - i pre nego sto krenem da serem: svaka cast stevo na trudu, kapiram da je to u danasnjem wowu good kill.

medjutim, ako je to neki high jebach boss, onda je wow otisao u kurac ... znaci stojite u mestu bijete, mozda jedan lik nesto trci, tenk tenkuje ... :) smesno.

jel su svi bossovi takvi ili sta? ja sam mislio da je wow napredovao malo, pa i u tbc-u kharazan koji sam kad je tbc izasao pljuvao nudi top fightove, u odnosu na ovo :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam prvi link u prvom postu - i pre nego sto krenem da serem: svaka cast stevo na trudu, kapiram da je to u danasnjem wowu good kill.

medjutim, ako je to neki high jebach boss, onda je wow otisao u kurac ... znaci stojite u mestu bijete, mozda jedan lik nesto trci, tenk tenkuje ... :) smesno.

jel su svi bossovi takvi ili sta? ja sam mislio da je wow napredovao malo, pa i u tbc-u kharazan koji sam kad je tbc izasao pljuvao nudi top fightove, u odnosu na ovo :)

lol, sucker! :P

wow je napredovao u debilizaciji. ako nisi raidovo od pre TBC, bolje ne pokušavaj sad. Potpuno je besmisleno ako očekuješ neki izazov, sada se sve puguje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...