Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako me neko zaustavi sa obe slusalice dok budem prelazio peshacki, ima da ga savijem pa bio 100 puta pandur

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

edeste...ajd dok su ovi pravnici tu jedno pitanje:)...stiglo mi resenje da za onih 0.79 promila, kazna 8k i dozvola na 3 meseca...i sad kaze da je rok za zalbu 8 dana, a rok za placanje 15 dana od pravosnaznosti resenja...kad je resenje pravosnazno, kad istekne rok za zalbu, jel to znaci da imam 23 dana da platim...platio bih ja odmah, nije frka, ali kaze da oduzimanje dozvole sprovodi nadlezni sup posle placanja kazne...pa bih da odlozim to oduzimanje maksimalno:)...i tako drugari, vise necu moci da vas vozim, al zato mozemo da cirkamo! :D

I onda kad kaznjavaju Dula Smora dodje xzibit i kaze yo dog evo ti dve kazne jedna sto hodas pijan, druga sto vozis pijan, ono xeeeheeee

tek sad videh ovo, igore budalo, znao si da mi je stigla kazna pa me zajebavas!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobio na ispitu 21 bod,a za prolaz potrebno 23. I u pitanju esej,tako da bodovanje nije striktno(kao da je neki test npr),tako da je mogla da mi da jos prokleta 2 boda. A sto je najcrnje, kad se tih 21 sabere sa ostalim,ja imam 8...jebem ti seme!!! :@

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

edeste...ajd dok su ovi pravnici tu jedno pitanje:)...stiglo mi resenje da za onih 0.79 promila, kazna 8k i dozvola na 3 meseca...i sad kaze da je rok za zalbu 8 dana, a rok za placanje 15 dana od pravosnaznosti resenja...kad je resenje pravosnazno, kad istekne rok za zalbu, jel to znaci da imam 23 dana da platim...platio bih ja odmah, nije frka, ali kaze da oduzimanje dozvole sprovodi nadlezni sup posle placanja kazne...pa bih da odlozim to oduzimanje maksimalno:)...i tako drugari, vise necu moci da vas vozim, al zato mozemo da cirkamo! :D

tek sad videh ovo, igore budalo, znao si da mi je stigla kazna pa me zajebavas!

U slucaju osudjujuce presude imas rok za zalbu u roku od 8 dana...po isteku TOG roka (ukoliko nisi ulozio zalbu) presuda postaje PRAVOSNAZNA.

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim kad mi se ovo desi! Zakuntam dok gledam film oko 11 i spavam do ~3 i posle ne mogu da zaspim ko zna do kada i sutradan mi se spava ceo dan! :(

MA BOLI TE JASTUK MATORI!!1

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

edeste...ajd dok su ovi pravnici tu jedno pitanje:)...stiglo mi resenje da za onih 0.79 promila, kazna 8k i dozvola na 3 meseca...i sad kaze da je rok za zalbu 8 dana, a rok za placanje 15 dana od pravosnaznosti resenja...kad je resenje pravosnazno, kad istekne rok za zalbu, jel to znaci da imam 23 dana da platim...platio bih ja odmah, nije frka, ali kaze da oduzimanje dozvole sprovodi nadlezni sup posle placanja kazne...pa bih da odlozim to oduzimanje maksimalno:)...i tako drugari, vise necu moci da vas vozim, al zato mozemo da cirkamo! :D

Ahaha Dule, sabiras, sabiras...

Kad ti je stiglo resenje, daj da se zalimo zalbenom vecu, mozda uspemo nesto da uradimo!

Odlozicemo za jos 4,5 meseci, ako nista!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

edeste...ajd dok su ovi pravnici tu jedno pitanje:)...stiglo mi resenje da za onih 0.79 promila, kazna 8k i dozvola na 3 meseca...i sad kaze da je rok za zalbu 8 dana, a rok za placanje 15 dana od pravosnaznosti resenja...kad je resenje pravosnazno, kad istekne rok za zalbu, jel to znaci da imam 23 dana da platim...platio bih ja odmah, nije frka, ali kaze da oduzimanje dozvole sprovodi nadlezni sup posle placanja kazne...pa bih da odlozim to oduzimanje maksimalno:)...i tako drugari, vise necu moci da vas vozim, al zato mozemo da cirkamo! :D

Ulozi zalbu, pa nek ide ponovni proces, pa izbegavaj poziv i cekaj da slucaj zastari :D :D

Tako ja radim. Btw, i ne potpisujem kazne pa mi je sa te strane lako.

Link to comment
Share on other sites

meni su uterali kurac :D isao kod istraznog i reko nisam toliko isao isao sam 20km manje i bez sudjenja kao pandur se jasno seca da je tog i tog dan u 7 ujutru zaustavio mene i da sam toliko isao mamu im jebem haahahha

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Dobio na ispitu 21 bod,a za prolaz potrebno 23. I u pitanju esej,tako da bodovanje nije striktno(kao da je neki test npr),tako da je mogla da mi da jos prokleta 2 boda. A sto je najcrnje, kad se tih 21 sabere sa ostalim,ja imam 8...jebem ti seme!!! :@

Opushteno uvek mozhesh sa mnom da prosish kod skupshtine <3

@tema: Jbno sam se prehladio :S

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

zomg prebijanje od spavanja a sada na fooooodz \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

U slucaju osudjujuce presude imas rok za zalbu u roku od 8 dana...po isteku TOG roka (ukoliko nisi ulozio zalbu) presuda postaje PRAVOSNAZNA.

do jaja:)

Ahaha Dule, sabiras, sabiras...

Kad ti je stiglo resenje, daj da se zalimo zalbenom vecu, mozda uspemo nesto da uradimo!

Odlozicemo za jos 4,5 meseci, ako nista!

to nemke, da tuzimo drzavu i da im uzmemo pare:)

Ulozi zalbu, pa nek ide ponovni proces, pa izbegavaj poziv i cekaj da slucaj zastari :D :D

Tako ja radim. Btw, i ne potpisujem kazne pa mi je sa te strane lako.

da daki, tako i ja nisam potpisao kaznu jednom, pa mi stigao poziv i sudija me smarao sto nisam hteo da potpisem zapisnik...

in the other news, pederi u posti mi nisu dali da podignem pismo na kevino ime, kaze mora licno, ne moze ni sa njenom licnom kartom...majke im ga, sad kad stigne opet keva mora da se cima u roku od par dana da dolazi...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ama, bre, ljudi, iskoristite pravo na pismenu odbranu i ne morate da se smarate kod sudije za prekrsaje...Em sve moze da se ospori i da se prica slozi, em ne postoji opasnost da se izlanes...:D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...