Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juju al je krenuo pljusak ovde, seva i grmi uzasno, al sam se usro sad kad je puklo aktivirali se svi alarmi kola pored zgrade, sreca pa smo bili u kolima pa nisam pokiso.

Bole te pedu, faradejev kavez ftw. :P

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

дај не сери. знаш и сам одговор на то питање.

U jeeeeee, jaka stvar ne radi klima, ja ni nemam klimu pa se ne zalim, otvorim prozor, i super mi je.

Braooootoooriii... ne mogu da zamislim zivot bez klime! Ja i zimi ponekad pustim da radi klima ako se stan zagreje previshe (preko 20c xD).

In other news...

Odvalio sam se, bio do meka, odvalio se opet, doshao ziv kutji, ubija me glava, boli me stomak, ne mogu da zaspim a 4. brufen koji pijem apsolutno ne zeli da mi izlechi glavobolju... jebem ti boga! [:D]

Link to comment
Share on other sites

[peja]I accidentally a whole job[/peja]

Slobodan covek od danas fuck yea :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Braooootoooriii... ne mogu da zamislim zivot bez klime! Ja i zimi ponekad pustim da radi klima ako se stan zagreje previshe (preko 20c xD).

Ma, daj, kakve su ovo burzujske price...otvori prozor da se proluftiras...a, ne, cekaj, jel si ti bese u Pancevu! :(

Dobro jutro, jos jedna subota kao stvorena da se provede na poslu... [xx(]

Idemo, punom parom....choooo...chooooo....

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zakasnio sam sata vremena na posao :O ... probudio me kolega, srecom, sa 'aj dodji evo pristavio sam kafu'...Ladno sam ustao, iskljuchio fon kada je pocheo da zvoni, a ne secam se toga :/

idem uveche u podrum vina sa nekom ekipom da se napijem i najedem kao chovek :)

Link to comment
Share on other sites

Blejim ja tako juce na zurci gledam svoja posla kada ono nicim izazvano nadjem se lice u lice sa bivsom dakle nema sanse da se izbegne.... El sam spomenuo da mrzim bivsu ? To je teklo ovako

ja: E desi Marija, sta se radi?

Kurvo odvratna sisa ti se osusila

Ona: E evo super sta ima kod tebe?

Pederu uzasni da bog da ti se kita nikada ne digla!

ja: Evo nista blejim malo sve je ok

Lol sto ti novi decko mogu da mu jedam burek sa glave i pored ovih gay patika koje imaju gay platforme sto je obuko

ona: pa cool

Budalo matora, bazdis na alkohol.

ja: nego moram da palim sada aj vidimo se kasnije

Znas sta, ja sam tebe jebo a ti vidi sta ces!

ona: vazi caos

...

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Slike statori, slike, jebe nam se za tvoju interpretaciju :)

Jos ce biti da je na zurku sleteo zmaj, ti ga ubio a potom odbranio gradic od jewbota :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Omg ja vidim last post by ivan, onda otvorim i gledam gde je ivan, kad je vudu zadni postovao!

3 refresha i dalje ne kapiram, i ocistim kes opere.

I pise ivan, al mozak cita vudu :)))))))))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...