Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auh. 3 meseca :-(((

Jebes pare, 3 meseca je, braaate.

U drugim vestima, isao sam u petak za BG preko Iriga, i na silasku sa Fruske gore, otvara se pravac, gde sam razvezao 100+, obilazio na prevoju, na punoj liniji. Zaustavlja me pandur, a ja stajem 400 metara iza njega jer nisam mogao da zakocim [:D] 2 minuta je dolazio do mene i kad je dosao, prosuo sam neku spiku kako mi je cale bolestan u BG-u, kako mu se slosilo i moram hitno po njega i tako. Kao, ,,ajde naplaticu vam nepostovanje saobracajnog znaka", a ja kao ,,idem sa faxa, nemam para, jel moze pojas?". ,,Moze...", i dao sam sefu 1000 kinti i nastavio dalje [:D]

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

ziveo lav zivela pivara celarevo :)

kakvo lepo iznenadjence, sedim u kacu zatrpan fakturama kad smusheni tip kucka na vrata i donosi mi 5 karata sa repkinu tekmu jer smo potegli neku kolicinu robe za vreme akcije, hehehe

URA

TESHKO DATI ISPIT NA FTN-U!

E da, nisam vam ni rekao, smara me bivsa riba onako jako, SPRCACU!

bolje odjebi ti to, nista gore od bivse ribe

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bolje odjebi ti to, nista gore od bivse ribe

super su one s kojima si bio do 3 meseca, uvek mozete da se tucate.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e da jel ima neko neku informaciju kako teku te karte? planiram da kupim i da idem ali me zanima koliko je ostalo karata?

inace sredjivao sobu, ovo vreme je prokleto, ali ko je okacio ovaj strip made my day:

headsinsandlv9.gif

edit lol: mislim na srbija vs austrija u subotu

Edited by SilentCat

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Auh. 3 meseca :-(((

Jebes pare, 3 meseca je, braaate.

U drugim vestima, isao sam u petak za BG preko Iriga, i na silasku sa Fruske gore, otvara se pravac, gde sam razvezao 100+, obilazio na prevoju, na punoj liniji. Zaustavlja me pandur, a ja stajem 400 metara iza njega jer nisam mogao da zakocim [:D] 2 minuta je dolazio do mene i kad je dosao, prosuo sam neku spiku kako mi je cale bolestan u BG-u, kako mu se slosilo i moram hitno po njega i tako. Kao, ,,ajde naplaticu vam nepostovanje saobracajnog znaka", a ja kao ,,idem sa faxa, nemam para, jel moze pojas?". ,,Moze...", i dao sam sefu 1000 kinti i nastavio dalje [:D]

Toooo daki!

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...