Jump to content

Ukraden motor


Recommended Posts

Ortaku maznuli skuter, ako neko nešto vidi, nek javi pls.

LJudi, pomagajte!

Ukraden mi je motor (PIAGGIO BEVERLY 500CCM) veceras izmedju 21:30 i 00:30 u Beogradu u ulici Fruskogorskoj (ugao sa Pop Lukinom)

Motor je bio vezan lisicama za banderu, isecen je deo na sasiji gde ga vezujem..

Ako neko cuje nesto ili ako zna nekog, neka se javi na 065 444 76 76 ili na mail: mkecman@gmail.com

spreman sam i na nagodbu, samo da se vrati..

Motor je u krsh stanju, btw.. sjebane su mu kocnice, rolnice, ulje curi na sve strane.. motor ima fabricku gresku, vec je bio na velikom servisu prosle godine.. stvarno ne znam kome bi to znacilo...

Pozdrav!

Registracija: BG 18-962

Boja: Siva Metalik

Br. sasije: ZAPM3450000002499

Br. motora: M34AM0002494

Karakteristicno je to sto mu je prednji far, delom sa strane polomljen, po tome moze mozda da se prepozna.

Link to comment
Share on other sites

Motor je u krsh stanju, btw.. sjebane su mu kocnice, rolnice, ulje curi na sve strane.. motor ima fabricku gresku, vec je bio na velikom servisu prosle godine.. stvarno ne znam kome bi to znacilo...

pravo pitanje je zashto on vozi taj death trap:)ako je to sve istina taj koji ga je maznuo je dobro uchinio:P

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa u kakvom god da je stanju vredi neke pare, drugo da se razumemo nije to skuter od 50 kubika, mada i oni su oko 1k evrica pogotovo piaggio... ovo je motorche lepo za dvoje, moz i uzbrdo da povuche ako treb :)

23592_0_1_2_beverly%20500_Image%20credits%20-%20Piaggio.jpg

bash smor shto su mu deknuli ;/

btw ja sam proshle godine ostao tako bez Polar Blizzard-a a dao sam ukupno na njega oko 300 evra :(:(:( ne mogu da ga prezalim jer bicikl vozim bash bash mnogo :/ SMOR!!!

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

Oftopik ali sam se setio... lulz... ortaku digli veoma kvalitetan/dobar bajs na poslednjem spratu zgrade, bio je vezan na dva mesta za ogradu ispred njegovog stana u sred bela dana, eto dokle to ide. :(

Pre neki dan isto digli nekom ortaku bajs koji je bio vezan ispred njegove kutje, ne moram da napomenem da je isto bio dan, i da su morali da preskoche ogradu i da preskachu opet ogradu sa bajsom jer je kapija bila zakljuchana.

Blah... umrite lopovi!

Link to comment
Share on other sites

pa to ti kazem i meni je bio vezan :( i na poslednjem sam spratu i nemam jebeni lift :| i svi u zgradi znaju da je moj bajs jbt i neko je doshao u sred bela dana, da, i ukrao i sad uziva DABOG DA MU OTPAO TOCHAK, mada nece jer je super bajs /cry

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

ja sam moj bajs drzao u ulazu takodje, i neko mi je skinuo samo prednji tocak...aj nek mi neko objasni samo situaciju.....degeni bre, svuda

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Znam(o) sam nekog lika iz Zemuna koji je krao motore i onda ih vozio po selendrama da ih prodaje (tipa po severnoj Srbiji itd). Ako iko ima isti motor kao tvoj ortak,onda mozes lepo da mu kazes papa jer je najverovatnije rasklopljen u delove i ono sto valja zadrzano,a ono sto ne valja prodato u staro gvozdje. Inace meni su pre par godina obili podrum i odneli BMX koji je tu stajao,pa da ne lazem jedno 10 godina. Sav zardjao,ma uzas...Ali jbga droga ne bira. Sad sam turio resetke na prozor od podruma i drzim malishu u blizini zgrade,koji uvek laje kad ima nekoga (a kad laje budi pola Bataje) pa se ne sekiram preterano. Od kad ga imam, xy puta sam ostavio auto otkljucan ispred zgrade i nikad mi nista nije falilo. Valjda lopovi znaju da nisu brzi od njega :P

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

ko vas jebe kad imate vredne stvari, ja sve vredno nosim sa sobom, a gajbi i da mi ulete lopovi imaju da ukradu moj komp star 3 godine i par flasa amstela iz frizidera :P

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom,osetis noz na ledjima i cujes pitanje "STO SI MI DIRO BURAZERA PICKETINO?"?!?!kao prvo ne bi znao gde si,kao drugo bez pitanja bi mu dao sve,tako da ne sernjaj...jeste,znam da imas dva metra,ali noz je noz.a na ovu foru su opeljesili mog ortaka jos u gimnaziji.da ne pominjem ko je u pitanju,ali ako iko ima "ledja" to je on.

na slicnu foru su odradili 3 ortaka na kalisu.dakle,samo jedan je lik bio,upro noz u ledja najjkrupnijem od njih troje(decko je i tada bio zivotinja,1.80 kucao bez problema)dok su sedeli na klupici i rekao dajte telefone,ne okrecite se ili secem.jeste da su se oni bas istraumirali,mogli su mozda nesto i da urade al jbg...lik im je rekao ne okrecite se narednih ne znam ni ja koliko ili cu se vratit blabla

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom,osetis noz na ledjima i cujes pitanje "STO SI MI DIRO BURAZERA PICKETINO?"?!?!

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom,osetis noz na ledjima

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom

blejis negde u gradu sam i pricas telefonom

i pricas telefonom

THEN WHO WAS PHONE

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom,osetis noz na ledjima i cujes pitanje "STO SI MI DIRO BURAZERA PICKETINO?"?!?!kao prvo ne bi znao gde si,kao drugo bez pitanja bi mu dao sve,tako da ne sernjaj...jeste,znam da imas dva metra,ali noz je noz.a na ovu foru su opeljesili mog ortaka jos u gimnaziji.da ne pominjem ko je u pitanju,ali ako iko ima "ledja" to je on.

na slicnu foru su odradili 3 ortaka na kalisu.dakle,samo jedan je lik bio,upro noz u ledja najjkrupnijem od njih troje(decko je i tada bio zivotinja,1.80 kucao bez problema)dok su sedeli na klupici i rekao dajte telefone,ne okrecite se ili secem.jeste da su se oni bas istraumirali,mogli su mozda nesto i da urade al jbg...lik im je rekao ne okrecite se narednih ne znam ni ja koliko ili cu se vratit blabla

cetnik_noz.jpg

[roflmao]

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

lol

a sta bi radio da blejis negde u gradu sam i pricas telefonom,osetis noz na ledjima i cujes pitanje "STO SI MI DIRO BURAZERA PICKETINO?"?!?!kao prvo ne bi znao gde si,kao drugo bez pitanja bi mu dao sve,tako da ne sernjaj...jeste,znam da imas dva metra,ali noz je noz.a na ovu foru su opeljesili mog ortaka jos u gimnaziji.da ne pominjem ko je u pitanju,ali ako iko ima "ledja" to je on.

na slicnu foru su odradili 3 ortaka na kalisu.dakle,samo jedan je lik bio,upro noz u ledja najjkrupnijem od njih troje(decko je i tada bio zivotinja,1.80 kucao bez problema)dok su sedeli na klupici i rekao dajte telefone,ne okrecite se ili secem.jeste da su se oni bas istraumirali,mogli su mozda nesto i da urade al jbg...lik im je rekao ne okrecite se narednih ne znam ni ja koliko ili cu se vratit blabla

a ja mu samo kazem "hoces da vidis jedan magicni trik?!?!?! ucinicu da ova olovka nestane", nakezim se i on pobegne

ETO A STA SAD?! :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a ja mu samo kazem "hoces da vidis jedan magicni trik?!?!?! ucinicu da ova olovka nestane", nakezim se i on pobegne

ETO A STA SAD?! :)

Ili gledash onog lika shto je vetj objasnio shta se radi u toj situaciji. Ako vetj ne nosish utoku, pa sam dok jelte preturash po svojim dzepovima opalish mu niz svoj kuk u stomak pa pa.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

sranje za motor.. jbg te genericke je najbezbednije krasti

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...