Jump to content

Kosarka u Srbiji


Formica

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma da se barem igra posten tenis...ono bre nek frljoke i baloni...

jebote, ja kad igram stoni tenis sa caletom izgleda zanimljivije...

i celu arenu su zakupili da bi doslo 100 ljudi....i to uglavnom ssikmij za slucaj da se neko od tenisera zagleda u tribine...:)

Ahaha...kako se sibaju hrvati i slovenci...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pazi kada hrvati prodju i izbace nas :)

bolje da prodju hrvati :) ako ih dobijemo bicemo mega ! a ako ne jebiga :) ko reskira profitira :):):) to mu dodje kao smor timovi igraju ali ako uplatite 100e na nekoga onda je to tekma koja ce vas drzati pod adrenalinom sve vreme :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Ipak sam srecniji sa Slovencima, manji ce biti pritisak. Kao shto rece menager, nemoz' izgubimo dva put od janeza!

Sa Hrvatima bi ipak bilo zajebano, to uvek moze da ode na bilo koju stranu + je pritisak vec zbog nacionalnog ponosa [:D]. Sjebacemo Slovence ko panta pitu, osim ako se opet ne pomame sa trojkama!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

u 21 (rek'o peja da potvrdi neki pro, pa sam morao ja)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

joj ne mozemo spance dva puta da dobijemo na jednom prvenstvu :((((((((((

al bitno je da smo cilj ispunili!a to je direktan plasman na svetsko!

ok... znaci ne mogu ni nas slovenci 2 puta na jednom prvenstvu... jos ako grci prodju spance zlaaot je na vidiku :D

slovenci se pomamili :D

nema veze, i njih cemo da sravnimo

haha... evo ga mocni peja koji ne hejtuje... znaci posle zlata razigravamo sa NBA bolidimi i njih cemo da otkinem!

ce ih karamo [:D]

pozivas na karanje najgej nacije ikada... idem odmah da proverim sta si pisao o pederbalu! :D

Samo da potvrdim, jel finale u nedelju? Jer ako jeste bolje bi nam bilo da ne pobedimo. Pobeda u finalu + gay parada ne moze da izadje na dobro [:D].

vec sam napisao na politici... uvece je strejt parada... samo da se izloze klinci kao mi ovde i ima da sabiju :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi ovo je istorijski trenutak. Prvi put u istoriji Hrvati navijaju za Srbiju u nekom sportu. Index je pun komentara tipa: "Ćaća mi je zakleti ustaša ali večeras navija za Srbiju", Osvetite nas braćo Srbi", "Znam da mi se djed okreće u grobu zbog ovog ali večeras navijam za Srbiju"...

ahahahaha... hvala Bogu što sam se rodio na Balkanu, najluđe mesto na kugli zemaljskoj :D

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...