Jump to content

Kosarka u Srbiji


Formica

Recommended Posts

  • Replies 397
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koji macvan i markovic :) sta oni znaju igraju bedne lige :) markovic moze odbranu samo da igra sut mu je katastrofa decko profesionalac a izvlaci loptu iz bunara kad sutira :) + ne poentira tada :) novica nam je kljucni igrac uz krstica jer tu nemamo adekvatnih zamena

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

U pravu si, delimichno, mozda za Markovica, ali ne za Machvana. Machvan je jedini iz ekipe Hemofarma koji ima muda, a zna dechko lepo da pika basket.

Da ne kenjamo, nego da navijamo. :))

Imam dobar osecaj u vezi ove ekipe. Nije nikakva euforija, ili ne znam ni ja shta, nego jednostavno imam poverenje u Ivkovica, atmosferu, Krstica kao kapitena, Novicu koji ce da izgine, kao i u sve ostale mlade igrache...\o/

Link to comment
Share on other sites

ne kazem ja da su oni losi :) ali nisu igrali kvalitetne utakmice :) a postajes bolji samo ako igras protiv boljeg

dosao je istorijski trenutak i da cu se napokon sloziti sa kalijem. :)

prosto markovic i macvan nemaju dovoljno kvalitetnih utakmica u nogama. da se ne lazemo, macvan je zmaj od talenta i u mladjim kategorijama je neprikosnoven, ali jos on nije na tom nivou da moze da igra vrhunski protiv seniorskih ekipa.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gospodin doktor... otac svih oceva... rezultat nije bitan za ovaj komentar... cim sam ga video upao sam u zen fazu...

ovi upuceniji u NBA bi mogli da mi potvrde onu pricu po kojoj da bi bio glavni trener moras minimum 2 godine da budes pomocni i da ih je duda zato iskulirao?

toliko zajebana njuska da mu se divim do imbecilnosti... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...