Jump to content

Gde kupiti


Recommended Posts

brate molim te nemoj ti da mi kenjas nista o parama.Nije mi jednostavno jasno,objasni mi molim te.Ja prvi nisam burzhuj i znam da cenim pare,izmedju ostalog i radim da bih imao pare za sebe tako da please gtfo,cim ima da plati wow,sigurno ima i 500 dinara za "neshto".Koliko jebeno nepotreban komentar.

Zashto? Po kojoj osnovi? I zapravo nije moj komentar bio nepotreban vetj tvoj, jer je u fazonu "jao jadan ti morash da dash 500din", izgleda da ti i dalje nije jasno da nemaju svi da daju 500din za neshto kao shto je "dogtag". Da stvarno cenish pare, i ljude, ne bih nekoga zajebavao jer mu je mozda frka da pljune toliko i toliko dinara za neshto shto zeli. Gtfo.

Link to comment
Share on other sites

Zashto? Po kojoj osnovi? I zapravo nije moj komentar bio nepotreban vetj tvoj, jer je u fazonu "jao jadan ti morash da dash 500din", izgleda da ti i dalje nije jasno da nemaju svi da daju 500din za neshto kao shto je "dogtag". Da stvarno cenish pare, i ljude, ne bih nekoga zajebavao jer mu je mozda frka da pljune toliko i toliko dinara za neshto shto zeli. Gtfo.

Zajebavao bih bilo koga da je napisao isto sto i on.I da se nisi osvrnuo na mene,video bi da je njih 10 napisalo isto sto i ja.Izvini mr.righteous,necu vise nikad nikog zezati na Ruru.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nismo svi burzuji.

-wow ne igram

-moji dnevni troskovi na faxu su 100-200din posto zbog rasporeda nemam opciju da jedem kuci, a i kad imam na faxu sam 6-10 sati tako da mora nesto da se prezalogaji jelte bla bla bla noone cares

-ako nesto necu da kupim, necu. Cak i da mi neko pokloni 100 eur sad ne bih kupio plochicu, moje misljenje je da je to puno.

/end thread.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Pa realno 500 din za komad lima je koji vredi cca 25 din je previshe.

tbh aj dao bih 200... ali ono max max

hvala.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

koji ste carevi, pa naravno da ima 890 kinti, ne_o oce da kaze da smatra da je relativan odnos cene i vrednosti lol wtf i da nece da uzme. to je metalno sranje i slazem se da je lol cena.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

treba mi profesionalni kovachhh :D

aj lockujte ovo XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

nije u tome poenta, poenta je da njemu licno je to skupo i to je jedino sto je bitno. ja ne nosim to i nikad nisam ni nosio, tako da bi meni bilo zajebato i da je sto kinti, njemu se nosi, ali oci_ledno ne toliko. neko ko to obozava, dao bi i 200 evra.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Tu se naplatjuje usluga.

Nemoj da zaboravish i tjumur koji potroshe, struju dok ga raspiravaju fenom, struju za frizhider koji nije ukopchan i prajsles sliku babe kako dzapa sisu pa onda mesi pljeku. Sve to koshta u danashnje vreme !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

I ugradnja silikona vlasnikovoj zeni (ili ljubavnici), sto jedino moze opravdati preteranu cenu jedne prosecne pljeskavice!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Realno, lepinja ima vrednost 20 din, 100g mesa ima vrednost 30 din, kasika pavlake i majoneza kosta 5 din i malo kupusa 1 din. Svako ko plati pljeskavicu vise od 56 din je lud, omg LUD!

koji si ti lik, pa upravo sam rekao da nije u tome trip. ti ako si pljekoman ili ako nisi jeo pet dana, platices pljeku tri iljade kinti. ve_etarijanac je nece kupiti uopste. svako ima neki plafon do ko_ ide i to je to. to kod ljudi varira u zavisnosti od afiniteta i mo_ucnosti, kombinovano.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

koji si ti lik, pa upravo sam rekao da nije u tome trip. ti ako si pljekoman ili ako nisi jeo pet dana, platices pljeku tri iljade kinti. ve_etarijanac je nece kupiti uopste. svako ima neki plafon do ko_ ide i to je to. to kod ljudi varira u zavisnosti od afiniteta i mo_ucnosti, kombinovano.

O tome ja dulio i govorim. Ako lik oce plocicu, nek pljune pare, cak i ako zna da ona vredi cca 20 dinara.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...