Jump to content

My brute


Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mene prvi put usralo da imam 3 zaredom pobede. Toljaga je 9/10 promasaj, totalno razocarenje.

al' kad te mlatne, cao zdravo :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

toljaga moze da bude total win ali i fail....desi se da promasim lika 7 puta zaredom jbt....

bic je do jaja skroz...mada i on moze da failuje, pogotovo kad gadja lika bicem a udario ga je jednom -.-

mecka + grabulja sabija :D jos kad bih dobio vitality....zjuuuu

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

smorila me budjava levelovanja, sad spamujem brutove i vrsim selekciju:)

znaci, ladno je 'stara sokolova rakija' already taken:)

edit:

ovo je bolesno, taken je i 'iz zatvora izlazim' i 'idem u london sretnem eminema' i 'radim mu najti najn on me geda' ahahaha

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

smorila me budjava levelovanja, sad spamujem brutove i vrsim selekciju:)

znaci, ladno je 'stara sokolova rakija' already taken:)

edit:

ovo je bolesno, taken je i 'iz zatvora izlazim' i 'idem u london sretnem eminema' i 'radim mu najti najn on me geda' ahahaha

Mozhda ne mozhesh da imash space u imenu lika, a 'already taken' je jedina poruka za greshku? [|)]

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lik koji je to napisao je napisao i

I don't believe that it is. The antivirus never triggered any alarms when I used it on Chrome, and I think it's due to Chrome's security and its ability to lock each window in a separate instance that prevented such an infection from occurring.

Ochihgledno 2gr mozga nema, mislim daj kakve veze ima to shto su posebne istance sa time dal ce flash da ti pukne neki fajl na komp ili ne???

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

ima da popizdim kolko lsoe radi sajt u poslednje vreme

btw kao 5. level sam pobedio mocnogjogurta(:)) koji je 10. level nadajuci se da cu da dobijem vise expa...i kita, dobio sam 2 expa isto tako da znate da se ne cimate

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ajde odradimo neku akciju da svako svakome u klanu odradi lv2 lika zarad tih +2/3 bonus XP-a, malo je ali ipak pomaze. Zainteresovani? =)

Daj mi svog lika da pokusam ali mislim da ne moze zato sto smo vec registrovali likove sa ovih IP adresa.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...