Jump to content

CORE CARNEVAL CS CUP 1


Recommended Posts

Ovako doslo vreme za ovaj turnir. Jeste da sam skroz mentalno sjeban od obaveza koje sam imao oko DH-a, ali da vidimo jos jednom koliko su ljudi trenutno zainteresovani za ovaj turnir, obzirom da se u medjuvremenu puno stvari izdesavalo.

Zato Vas molim da mi posaljete na PM STO PRE koliko vas je zainteresovano za turnir i obavezno mi ostavite kontakt telefon .

Ja sam pre dva meseca stavio ovaj topik i rekao da je turnir pozivnog tipa :)))

Posto se nekoliko ekipa napravilo a nekoliko rasturilo, ne znam koga da zovem,lol :P ( raspad sistema )

DAKLE TURNIR JE OTVORENOG TIPA .

Sve jedno turnir cemo PRILAGODITI kao i sistem takmicenja ( dakle topic s pocetka vazi samo ukoliko bude 16 ekipa ) broju ekipa a to cu znati posle vasih prijava .

Na prvoj stranici redovno cu update-ovati sve ekipe koje se zvanicno preko PM prijave, pocev od danasnjeg dana .

08. Jun ( Ponedeljak) bi bio dan kada bih vas konacno obavestio u vezi turnira, hoce li ga biti ili ne, i kakav ce biti nagradni fond, kao i sistem takmicenja .

Veliki pozdrav !!!

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ajde prijavljuj te se :)

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Po svemu sudeci turnir ce biti odrzan.

Detaljne informacije oko turnira ( ziro-racun za uplatu, sistem takmicenja, nagradni fond ako bude manje od 16 ekipa, itd ) bice objavljene u Ponedeljak .

Pozdrav !

p.s.

Jos jedna napomena - ako se vasa ekipa ne nadje medju prvih 16 automatski ide na listu cekanja i to po redu kojim se bude prijavila .

Edited by cikaDrasko

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

vidi bugari sto se popalili jbt :))

Bugari javljaju u utorak da li dolaze, sve zavisi koliko ce biti umorni od dh-a ...

Sigurno na turnir ne dolaze zbog kesh-a jer ovo nije nagradni fond da dodju cak iz Sofije, nego im se dopada atomsfera, grad, ljudi a zele da vide i taj Karneval .

"Burek sa sirom kupuju ga ljudi

izvrstan kvalitet cika Grga nudi "

( the best Burek in Panchevo city )

Link to comment
Share on other sites

Bugari javljaju u utorak da li dolaze, sve zavisi koliko ce biti umorni od dh-a ...

Sigurno na turnir ne dolaze zbog kesh-a jer ovo nije nagradni fond da dodju cak iz Sofije, nego im se dopada atomsfera, grad, ljudi a zele da vide i taj Karneval .

Necu moci da spavam od njih :(( :P

SBC <3 eeVaN :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...