Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sta tebe boli kurac koji fax studira, na kojoj je godini i koji put?

Samo pitam gari. Da znam sa kim razgovaram, s' obzirom da sam ovde od 2005. a cini mi se da je i tada studirao nesto.

Haha mali trolu CCNP "instaliranje rutera"

Ne primaj se statore ;)

*With a CCNP certification, a network professional demonstrates the knowledge and skills required to manage the routers and switches that form the network core

-c/p sa cisco.com

e ovaj daki ne moze ni da mi bude na ignore_u jer mora neko da ga kvoutuje uvek :(

Vala.

E jebote, nikad nisam razumeo potrebu da naglasis kako ti je neko na ignoru. A gomila ljudi to radi i misli da je kul.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E jebote, nikad nisam razumeo potrebu da naglasis kako ti je neko na ignoru. A gomila ljudi to radi i misli da je kul.

kako ne razumesh ? pa to je kao onaj pritajeni shit fetish shto svi ljudi imaju, svi znaju da je govno, da smrdi, da je uzhasno, al ipak se svi posle sranja okrenu da ga pogledaju.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Samo pitam gari. Da znam sa kim razgovaram, s' obzirom da sam ovde od 2005. a cini mi se da je i tada studirao nesto.

ta informacija ti nije potrebna da bi znao sa kim razgovarash, vec da bi podjebavao i trolovao kao po obichaju, stoga i moja reakcija "gari"

Link to comment
Share on other sites

ta informacija ti nije potrebna da bi znao sa kim razgovarash, vec da bi podjebavao i trolovao kao po obichaju, stoga i moja reakcija "gari"

Volim sto vise da znam o sagovorniku. Pitam kao drugar, kontas?

Ako budem hteo da ga podjebavam, to bi mi bio najmanji problem. Ima materijala da je gej, da ubija znanjem iz ekonomije, da instalira rutere i sl... Nije mi to u cilju, zbilja.

I gari ne ide pod navodnike ;-))

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

Samo pitam gari. Da znam sa kim razgovaram, s' obzirom da sam ovde od 2005. a cini mi se da je i tada studirao nesto.

*With a CCNP certification, a network professional demonstrates the knowledge and skills required to manage the routers and switches that form the network core

-c/p sa cisco.com

Vala.

E jebote, nikad nisam razumeo potrebu da naglasis kako ti je neko na ignoru. A gomila ljudi to radi i misli da je kul.

Instalacija i manage nije isto.

No naucices, opusteno, samo smesno izgleda kada potcenjujes jedan industrijski sertifikat od minimum 5 ispita, koji su, mogu ti kasti kao neko ko je zavrsio faks, u rangu sa najtezim ispitima na nekom tehnickom faksu.

Mislim kapiram da oces da kazes da je Stator dzabalebaros :) , ali ono pruzi se prema guberu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Instalacija i manage nije isto.

No naucices, opusteno, samo smesno izgleda kada potcenjujes jedan industrijski sertifikat od minimum 5 ispita, koji su, mogu ti kasti kao neko ko je zavrsio faks, u rangu sa najtezim ispitima na nekom tehnickom faksu.

Mislim kapiram da oces da kazes da je Stator dzabalebaros :) , ali ono pruzi se prema guberu.

Moram malo da potprcavam. To mi je u krvi. Znas kako zajebavam kevu sto je zavrsila mikrobiologiju.

Link to comment
Share on other sites

Mogli su da budu bar toliko iskreni i umesto "Trazish ribu?" da stave to shto Kruko kaze "A hteo bi da prcash?". Havarija! =)

Stalno mi izletje ta reklama na Fejsu, i bode mi ochi, nervira me strashno.

Voleo bih da znam shta devojke, koje imaju nalog na tom sajtu, kazu na reklamu kada je vide. Mada opet, mozda i ne bih voleo da znam... :/

Stig'o mi poziv za vojsq oko 12h da se pojavim danas u 10! lol!

Mene su do sada zvali jedno 6 puta u fazonu "dodji juche". Idioti.

Link to comment
Share on other sites

Aha, znaci nisi hteo da me zoves picko! :) Zato si se ispalio, kaznio te isus koji mene voli. I JA SAM BIO U SUBOTU NA KRUKO-U, FUFUFUFUFU!

Zvao bih te, drugu, al' dosta kasno sam i stigao, pa morao do Dijane, pa do Sonje, tek posle banuh do Anarha.

A znam da radis za slovenacke skotove i varas zoru svakog dana, pa ne htedoh da te budim.

Volim te vise nego Isus!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...