Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

niggers

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ako se ikada iscimaš do BG-a srezaću ti njegove nastupe na DVD-u, sve full, jedan je čak DVD9 :)

Hvala, ali imam sve albume/bestof/mix compilations/live/etc - bar sve shto sam nashao na torrentima/rs sajtovima, vetj duze vreme sam njihov "biggest fan". =)

Nego, jel imash sve albume u FLACu ili bar 320?

P.S.

Nije samo "on" (Ben Watkins), ima josh dosta vaznih figura u JR projektu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako nemam nabaviću lako.

Imam 320 ali nemam FLAC, ako bi uspeo da nabavish sve ili bar neke albume u FLACu to bi bilo preodlichno! Ili mi daj linkove, mogu i ja da skidam imam fin net... samo nisam uspeo nigde da nadjem JR flac do sada. :(

Link to comment
Share on other sites

pa ono, samo guglaj: juno reactor blogspot flac

Zapravo mi nikada nije palo na pamet da guglujem na taj nachin, /facepalm. Uglavnom trazim po rs sajtovima, torrentima za koje imam pass etc. Sada tju da probam, da vidim jel ima shta valjano. Thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti jutro bez interneta.

elem dobar dan, toliko dugo sam poslednje vreme ustajao u 9, da sad kad i legnem u 4 opet ustanem isto :(

danas sredjujem fotke ceo dan.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

laku noc.

jedno malo pitanje - jel kod nas imaju da se kupe EVE gamecard-ovi ili mora covek da se cima sa kreditnim karticama, odnosno Virtuonom?

to i ja htedoh da pitam:)...i kojim karticama uopste moze da se placa preko neta, jel samo virtuon i u kojim sve bankama mogu da se uzmu...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

to i ja htedoh da pitam:)...i kojim karticama uopste moze da se placa preko neta, jel samo virtuon i u kojim sve bankama mogu da se uzmu...

Ne znam za EVE ali WoW sam, bez problema, platjao Visa Virtuon karticom Raiffeisen banke.

Link to comment
Share on other sites

to i ja htedoh da pitam:)...i kojim karticama uopste moze da se placa preko neta, jel samo virtuon i u kojim sve bankama mogu da se uzmu...

vidish kako nas kuliraju.

koliko sam ja video u medjuvremenu, kod nas niko ne prodaje gejmkardove za eve. A virtuon ljudi najcesce uzimaju ili u intezi ili rajfaizenu, a znam lika koji ima marfin (bivsha laiki) viza virtuon.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

virtuon služi samo za internet, a na internetu rade još i visa classic (gold, platinum :D) i sve ostale varijante koje imaju odštampan ceo broj (ne samo poslednje 4 cifre) na prednjoj i trocifreni kontrolni na zadnjoj strani.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...