Jump to content

ada #2


Recommended Posts

ma arms, bladestormovacu se

a i cyro mi smo se vec videli jednom kad smo kupovali bc :(

Pa jebote nisam mogao da te gadjam ciglom u sred prodavnice :))), a i bojao sam se da izadjem napolje zbog Collectorsa i gomile blood thirsty wowera koji su me mrko gledali. [:D]

predlazem da ekipa za basket bude kili, tjira i vudi!

ROFL, ja tju da umrem dok dodjem do Ade, kakav crni basket... trebatje mi 2 sata samo da se oporavim od hodanja. [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ako hocete mogu poneti loptu za odbojku :D

ROFL. Znachi po postovima na Adi, u nedelju, se igra fudbal, kosharka, odbojka, kockice (ili kocke, kako god), lastish, ne ljuti se choveche, monopol,... bitje nekog alkohola iz juznog banata :), gudrovine, tjevapa & stuff. Moze! [:D]

Link to comment
Share on other sites

ROFL. Znachi po postovima na Adi, u nedelju, se igra fudbal, kosharka, odbojka, kockice (ili kocke, kako god), lastish, ne ljuti se choveche, monopol,... bitje nekog alkohola iz juznog banata :), gudrovine, tjevapa & stuff. Moze! [:D]

vala onda i neko boćanje bi moglo da padne :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

predlazem da ekipa za basket bude kili, tjira i vudi!

Sto, ne zna se koji je bolji :D ?

@topic: jebote, ja sam mislio da ce ove nedelje biti malo nas, kad ono svi se javljaju, donesite i rostilj da bachimo koju kremenadlu i cevap kad smo tamo :D

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

lol ja nasao moj stari dunlop reket za tenis,i tri cetiri kutije slazinger lopti!

nista,organizujemo 6. zvanicnu rur retardijadu u najrazlicijim sportovima!

ja ako ne budem u formi za basket,sa strane,jace,gadjam u vugla(ko nema u vugla,ima u gugla)!

ne,ozbiljno donesite bre koje ocete lopte bice nas previse za basket,kolko izvaljujem.ja imam lopti tonu,al su negde u podrumu izpuhane(ukljucujuci i umbro bese loptu(zvanicnu tada za fudbal u uk),koju mi je kum doneo iz barselone kad je pilotirao avionom 96.kako bese,barsa-zvezda 3 : 1,zivkovic dao prvi gol):/mozda neko ima rekete za badminton?

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

uuuu ovo se bash zahuktava:))

ne znam da li tju biti u prilici da dodjem, radi loshih ocena, ali je ovo primamljivo:))

A jel ima neka bagra koja se okuplja u blokovima pa idu zajedno na adu ? glupo mi, ne znam kako bih vas prepoznao etc...

/edit ~ mislim da imam te rekete za badminton u podrumu...

Edited by grb1tj
Link to comment
Share on other sites

ROFL. Znachi po postovima na Adi, u nedelju, se igra fudbal, kosharka, odbojka, kockice (ili kocke, kako god), lastish, ne ljuti se choveche, monopol,... bitje nekog alkohola iz juznog banata :), gudrovine, tjevapa & stuff. Moze! [:D]

matori, ne juzni banat, banija!!!!

konzumiraj wikipediju, ako te zanima vise... al ne bi tamo napisali da je 90% stanovnistva bilo srpsko pa ne znam...

sada sve jebeni bosanci, tj BOSHNJACI!! cak ni sada nema toliko hrvata.. mamu im jebem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...