Jump to content

ESL:ENC


MarkoL

Podmladiti rekpu?  

136 members have voted

  1. 1. Da li dati sansu novim igracima ili ne ?

    • Da
      114
    • Ne
      22


Recommended Posts

Ja lichno nemam nishta protiv njih (kompletnih 5 gastrabajtera) nego me je iznervirala pricha xqzr-a, vi ste pichke ne smete protiv nas odracemo vas. Da je chovek doshao lepo i napisao, pozdrav ljudi, ja sam taj i taj,zivim tu i tu, igram cs dugo,pratim scenu toliko i toliko, imam predlog za vas, imam 4 drugara ,i mi bi hteli da probamo da udjemo u reprezentaciju, pa malo o njima,pa josh malo o sebi, i svako bi mu ovde odgovorio totalno pozitivno, prvi ja... ja i dalje nemam nishta protiv toga da i 3,4 gastrabajtera igra,samo da je PRVI utisak normalan... ako me kapirate... ne osecam se ugrozheno (na mesto u repki) shta vishe voleo bi da neko od njih igra...

ja sam vec stobom igrao neki mix i to vec par puta. peco, zeus, m1lo etc. Kad sam pricao sa Hamlu, bila je prica da ce te "vi" da igrate u ClanBase Natiosncup (prvo smo trebali ja i log1c da igramo svama CB, ali je king0r i jos neko plakao i onda ste ipak vi igrali) i da cu ja igrati sa mojum ekipu ESL ENC.

Onda mi kaze dRako da ce ipak Hamla sve za ESL ENC da sredi. Tako da sam pitao Hamlu jel bi ja mogao da pravim ekipu (kako je bilo dogovoreno) ili bar da moja ekipa igra bo3 protiv "standardnu ekipu"... naj kraj ispada da nece ni biti taj bo3 nego ce te samo "vi" direktno igrate za srbiju i tu sam onda poludeo. sve sam prvo lepo probao da resim, da se upoznam sa ljudima i sa hamlu i na kraj sam dobio sipak u dupe.

ja samo hocu da najbolja ekipa igra za srbiju, nema veze jel su to 5 srbi ili 5 "gastabajteri".

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas zbog svih ovih prica ovde ja ni ne zelim da budem u organizaciji nase cs repke. Suvise sujete, netrpeljivosti i rivalstva. Umesto da sve shvatimo kao zajebanciju ali da opet svi daju max uvek ce biti ovako, sto ja ne igram? Da li mi to treba? Naravno da ne. Ne samo sto ne zelim da budem captain i da barem biram 5, necu ni da igram pa i da me izglasaju. Nemam vremena ni zivaca da se cimam oko toga, a ima drugih koji mogu, posteno je od mene da se ne guram. Ako repki treba pomoc, savet, bilo sta, nek me slobodno cimnu i pitaju ako sam free pomocicu uvek...

Sto se tice ljudi van srbije i tome slicno, treba im priziti sansu. Ali za to treba da budu zaduzeni ljudi koji ce ih scout-ovati kao i u drugim sportovima. Onaj mali iz francuske je samnom igrao 1x mix na netu i za njega mogu 100% da potvrdim da je citer. Igrao sam sa najboljim igracima sveta lan, i to u razlicitim periodima i mislim da imam dovoljno iskustva da mogu da procenim i uvidim kvalitete/nekvalitete igraca. Ali ljudi grese, i ne treba bilo koga odma otpisati i treba im pruziti sansu. Bas zbog toga, grupa ljudi mora da bude zaduzena za to. Grupa igraca i tome slicno. Svi ljudi van srbije da posalju team-capitenu i selektoru neke linkove gde su zabelezeni njihovi uspesi, istorija njihovog igranja i tome slicno. A samo da dodam da igrati EPS i biti zadnji i nije bas neki uspeh, to moze 50 ljudi iz srbije da postigne samo da ima uslove, a nema! Pored linkova i dokaza o tome bitno je, MOZDA NAJBITNIJE da salju svoje POV demo-e iz prvog lica sa jakih, bas jakih meceva, zvanicne iz EPS-a, hltv demo-e sa velikih lan eventova gde su bili, i sve POV demo-e gde su odigrali mnogo dobro i gde misle da je njihov skill lako uociv. Mali francuz kada sam mu reko da ako hoce samnom da igra, da posalje POV demo svoj posle tog mix-a se zavukao u misiju rupu i evo mesec dana nema ga ni da se javi, u prevodu provaljen je :). Pomocu demo-a mozemo da vidimo ko je kakav. Da postoji sumnja s moje strane da se njima jebe za repku vec da im je bitno da na esl-u pise national player kako ih ne bi smarali za cheat, postoji. Da objasnim. Kada imas taj status ljudi se ne tripuju mnogo oko tvog nacina ubijanja, sto smanjuje cimanje oko demo-a i sanse da te provale. Ne rade to(cheatuju) ljudi zbog nekog prestiza ili tome slicno, vec zato sto se preko igranje placa. Biti pro znaci primati platu, cheatujes i uzimas nekome pare, isto kao da krades u MAXI-ju. Pametni smo mi Srbi ljudi, ali nikoga ne optuzujem za to dok se ne dokaze! Dakle posalju oni sve te linkove i demo-e POV sa neta HLTV sa lana i mi ih pogledamo. Nakon toga se skupe njih 5 i igraju vs neke ekipe iz srbije, ne repke vec ekipe, koja se zabode na lan, drugi ih gledaju i ne brinu. "Stranci" lepo nakon tog meca posalju aeq, POV demo i po neki jos screen shot koji trazimo i mi sve to pogledamo. Tek kada odradimo taj posao mozemo da pricamo da li ce da igra ili ne :)

!FC INTERNAZIONALE SONG

AAAAA upo sam u RUBU!!!

Kenjala mi keva 3 sata od 6 do 8

Zabo me u lobanju sa ledja u celo.....aaaaaA

alooo matoraaa...... Ko srafi adrenalin aaa :DD

Oces da te ugradim umesto coolera ?? !

Link to comment
Share on other sites

xqzr, kako mislish da aco i empire igraju kad su banovani sa esl-a zbog cheatovanja ?

shto se tiche log1c-a, on stvarno fino igra, samo nisam bash 100% siguran da je on srbin a da nije hrvat ili bosanac (tj da nema njihov pasosh).

Link to comment
Share on other sites

mene je mrzelo da sve to pisem kao sto je rekao hyber i rev... to su sve chiteri!!!!!!!!!!!!

da ne psujem sad.........

i da taj log1c je igrao jednu sezonu EPS i nece igrati opet.... tako da sinisa nemoj lagati ljude na forumu

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Ble, ja sam napisao ono za national player na ircu, ceo zhivot me drkaju da budu national playeri da ih niko ne bi smarao. Join pw od ekipe bilo koje im prodajesh za milijardu evra. Eh, kako su bili lepi dani kad sam bio admin :D

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

mene je mrzelo da sve to pisem kao sto je rekao hyber i rev... to su sve chiteri!!!!!!!!!!!!

da ne psujem sad.........

i da taj log1c je igrao jednu sezonu EPS i nece igrati opet.... tako da sinisa nemoj lagati ljude na forumu

on trenutno igra 1. Div za myuG. znaci da ce 90% da igra sledecu seasson opet EPS.

Link to comment
Share on other sites

Meni je u celoj ovoj prici najvise zasmetalo to sto je spisak napravljen tako sto su random likovi sa qneta glasali za svoje favorite. Zasto su glasala 3 coveka koji igraju za neWave, 2 iz nationa, a samo 1 iz 4gl i GM? Zasto je glasao tamo neki pretor, Baja, saiyan ili Bjeli koji nije ispratio nijedan turnir u poslednjih pola godine minimum? Ako se vec islo tom logikom, zar nije bilo pametnije pricati samo sa 4-5 tim lidera vodecih ekipa?

Nije ni cudo sto je reprezentacija neozbiljna, kad je pristup takav. Svaka cast na cimanju i sto uopste imamo priliku da opet ucestvujemo, ali ovo je totalno pogresno.

EDIT: A zatim se nakon objavljenih rezultata "glasanja", naknadno dodaju igraci na spisak. Neozbiljno, ako je vec "narod" birao...

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

xqzr, kako mislish da aco i empire igraju kad su banovani sa esl-a zbog cheatovanja ?

shto se tiche log1c-a, on stvarno fino igra, samo nisam bash 100% siguran da je on srbin a da nije hrvat ili bosanac (tj da nema njihov pasosh).

aco i empire nisu nikad igrali sa neki chit. ako hoces da znas zasto i kako etc. onda javi se preko PM, to je sve bila neka korupcija.

aCo nema vise ban zbog chit i empire ce da istekne u mai-u.

ali rekao sam vec da nemam problema da igram(o) sa confy seway hyba etc.

neznam zasto peco misli da ja igram sa neki chit. sad sam opet protiv tebe igrao neki mix i m1lorad me gledao kad smo igrali de_train.

Ako bi igrao sa neki chit onda nebi preziveo ESL bez neki ban. tamo su vec dosta ljudi dobili ban koji ni su igrali siframa ili koji su kasnije igrali EPS.

ja vec igram 7 godine cs u netu i posle 100000000000000000000000 ESL Matches i mixove etc. znam kako moj protivnik misli i na koje posicije moram da pazim i tako dalje.

Link to comment
Share on other sites

^^ POV demo sa net meceva, + hltv demo sa lan meceva.... Prodjes test i dobijas sansu. Jel to posteno?

i to i to!

bez uvrede igras 7 godina cs kreces se kao da ga igras 2 godine....

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Meni je u celoj ovoj prici najvise zasmetalo to sto je spisak napravljen tako sto su random likovi sa qneta glasali za svoje favorite. Zasto su glasala 3 coveka koji igraju za neWave, 2 iz nationa, a samo 1 iz 4gl i GM? Zasto je glasao tamo neki pretor, Baja, saiyan ili Bjeli koji nije ispratio nijedan turnir u poslednjih pola godine minimum? Ako se vec islo tom logikom, zar nije bilo pametnije pricati samo sa 4-5 tim lidera vodecih ekipa?

Nije ni cudo sto je reprezentacija neozbiljna, kad je pristup takav. Svaka cast na cimanju i sto uopste imamo priliku da opet ucestvujemo, ali ovo je totalno pogresno.

EDIT: A zatim se nakon objavljenih rezultata "glasanja", naknadno dodaju igraci na spisak. Neozbiljno, ako je vec "narod" birao...

Kada je bila prica za CB:NC i kada je pusten seway(jedini koji se prijavio da bude team captain) da bira igrace uspeo je to da radi cak dva dana. Cim su poceli ljudi da ga spamuju ko ce da igra i da daju svoja misljenja i ubedjivanja decko je pukao i nije hteo da se cima sa tim delom. Ukoliko se dobro secas i tvoju "malenkost" sam isto pitao ali si izgleda uvredjen zbog necega pa nisi hteo da odgovoris, nego si peci rekao da prenese poruku. Tako da sam sebi skaces u usta.

Za ESL.ENC sam trazio od ljudi njihova "MISLJENJA" ne direktan odabir igraca koji MORAJU da igraju. Sto znaci da sam hteo da vidim za koje igrace vecina smatra da ima ono sto je potrebno da igra za reprezentaciju.

Posle toga sam pozvao jos par igraca da bih na odredjenim "mestima" pojacao konkurenciju i dao sansu novim igracima koji do sada nisu igrali. Kao sto se moze videti na vote-u u prvom postu daleko vise ljudi zeli da igraju neki novi igraci nego standardni stari za koje su realno vecina isto "glasali".

Oglasicu se u toku dana u vezi sa Team Captain ponudom nekim ljudima jer na moju zalost Milan ne zeli da se cima sa tim i potpuno ga razumem.

Link to comment
Share on other sites

Napravicu samo paralelu: videli smo u Nisu sta se desava kad krenu da se pitaju tim lideri oko turnira. E, upravo na to mi lici kad "narod" sastavlja reprezentaciju. To se desilo na CB:NC. Cim je peca poceo da udovoljava raznoraznim zeljama pojedinaca, sve je otislo u... Mozda bi repka isto prosla da se samo "zahvalio" nekim igracima i isterao svoju pricu do kraja, al barem bi se znao neki red. Cini mi se da se sad ponavlja ista prica.

Sto se mene tice, mislim da nisam onaj koji treba da bude pitan ko ce da igra, a ko ne. Ako se trazi misljenje iz neWave-a, treba pitati bizhu. Ali, samo bizhu, a ne pola nase ekipe. I tako za GM i 4gl, eventualno jos neku ekipu. Ja imam svoje favorite (gordan, hybaa, andr1a i philip) i to je sve. Drago mi je sto ce igrati ili barem imati sansu da igraju.

Link to comment
Share on other sites

Mi imamo po mojoj nekoj proceni 4-5 kvalitetnih ekipa. Taman lepo da se iz svake ekipe uzmu po 2 igracha, koje ce prijaviti teamleaderi tih ekipa. Mislim da bi tako bilo najposhtenije, ako vec jedan chovek ne moze (ne ume) to da uradi ili na neki drugachiji nachin...

Sad je vec sve gotovo i ja se tu nishta ne pitam, ali eto to je neko moje mishljenje :)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...