Jump to content

Nesto novo od Blizzarda


DestroPC

Recommended Posts

Bar za mene...upravo sam saznao da je Blizz update neko govno koje prati IP adrese, i ukoliko se na jedan acc ulogujete sa tri razlicita IP a Blizz licno vas lepo hakuje ocisti vam sve u nekoliko sekundi i onda cekate Bog zna koliko da se sve to vrati....

Eto..ako niste znali cisto da znate....pozz

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stvarno mi nije jasno :) Pazi...bio sam toliko pametan da pitam GM a koji mi je to potvrdio...i ja opet 3 kompa i ajd bas da vidim...dobio sam instant hack, sreca pa sam pratio acc pa sam na vreme uspeo da resetujem pass tako da nije stigao altove da mi opaja.

Glupo ali kaze GM da im je to nacin borbe protic china farmera

Link to comment
Share on other sites

Iako sumnjam, dechko u neku ruku mozhe da ima pravo.

Blizzard kao Blizzard bi naneo veliki gnev kad bi radio tako neshto (ukidao naloge zbog toga shto ste eto na istom IPeu...jer jelte igraonice).

Al mozhe da da ispod stola placa 5 majmuna koji tje da rade prljav posao za njih i onda eto Blizzard nishta nije uradio, hackovali te neki majmUni, iako je to zapravo po nalogu Blizzarda.

Mozhda je to hteo da kazhe, al se nije lepo izrazio. Ako nije to hteo da kazhe onda je EPIC LOLADIN. A ako je to hteo da kazhe onda je samo LOLADIN.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ljudi...poenta ovoga nije bila da se zajebavam niti bilo sta...desilo se slede'e, zove me ortak i kaze da su na mmochampion nasli post gde je to pisalo, a koje je delete posle celih 15 tak minuta. Posto nisam verovao, nazovem 2 drugara koji su u vreme logovanja na moj acc bili ulogovani i na svoj, sto znaci da ako je key loger bili bi i oni hakovani.Otvorim tiket GM u koji mi je doslovce rekao da su update neko sranje koje prati IP adrese...ofc da mi nije potvrdio da oni hakuju, i da je to prevencija od china farmera ili tako neko sranje. Drugari koji su se logovali su na oko 2-3 km svaki od mene, neznam jel to ima neke veze ili ne jer bas i nisam neki mozak za te stvari, ali znam da se desilo da je posle treceg logovanja jedva da je usao u wow automatski je dobio DC...znaci ni 2 sekunde, a ponavljam da je u tom trenutku i njegov acc bio aktivan u pozadini i da se ni jednom od njih nista nije desilo. Nekazem da je to 100 % istina ali posle svega sto se desilo MENI je to bilo jedino logicno objasnjenje

Eto toliko od mene...aj pozz sad idem da cekam GM da mi se javi

Link to comment
Share on other sites

1. official link or gtfo

2. blizz to nece uraditi, i sami znaju koliko ljudi visi po igraonicama i koliko ljudi nema staticnu ip adresu (vec navedeno iznad)

3. blizz ti iovako ionako zna password,ip, i sve sve sve... cak mislim da ti prate ram memoriju da vide da nisi upalio bota XD (ovo je sala)

4. obrisi keyloggere :|

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Ahaha koji lol od threada, oduvek sam voleo ljude koji veruju u teorije zavere

nemoj da lupetate gluposti... jedan od ta 3 kompa na kojima si igrao ima key logera... pa si zato popushio hack

Kratko i jasno

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...