Jump to content

BattleNet 2.0 and free BETA


Recommended Posts

Ok pocela je registracija za novi BattleNet 2.0 (www.battle.net). Registracijom postoji mogucnost da dobijete free BETA SCII koja ce uskoro izaci. Takodje uskoro cete moci (morati) da spojite svoj WOW, Diablo 3 account u jedan BNET account a kasnije cete morati i da potvrdite svoj identitet (tako da vise nece biti mnogo leavera i slicno).

Naravno oni koji su bili na BlizzConu 2008 ili na neki drugi nacin dobili BETA KEY vec sada mogu da se prijave na www.blizzcon.com/beta da dobiju svoju verziju BETE SCII for free download. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------

This eMail is to confirm the address entered for the Blizzard Future Beta Sign-Up.

When the chosen beta test begins in the future, we will eMail this address with further instructions. Please keep this eMail active and make sure to check back -- you never know when your invitation will appear!

Thank you for your interest in testing our games -- we hope to see you soon!

Here is your signup information:

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Po mojim info BETA ce trajati izmedju 4-6 meseci pre nego sto izadje FULL Starcraft II (Wings of Liberty) igra.

Vidimo se na Beta Serveru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takodje uskoro cete moci (morati) da spojite svoj WOW, Diablo 3 account u jedan BNET account a kasnije cete morati i da potvrdite svoj identitet (tako da vise nece biti mnogo leavera i slicno).

Stavite nasu bracu Hrvate.

recimo imas wow acc registrovan ovde i onda kada budes potvrdjivao identitet ces reci da vise nije tako nego ovako zbog zato

Link to comment
Share on other sites

ocu i to me zabole, nek stanko stavi njih:)...btw, ja nesto ne vidim opciju za promenu zemlje...

ima opcija."my payment contact and shipping information"

inace treba da stavite Hrvatsku zbog toga sto Internet viza kartica Banke Intesa radi i kad je zemlja Hrvatska a mozda ce Vam trebati da kupite po nesto na novom Bnet 2.0 serveru.

Link to comment
Share on other sites

evo peja i ja pisemo mail protesta!

btw, necu da se regujem dok ne stave srbiju...tj, regovao sam jedan bezveze akaunt, al njega cu izbrisati posle:)

nece Srbija skoro neki lik iz legal departmenta kaze da je to nesigurna zemlja....i taj spisak zemalja nije slucajan nego je dobijen od neke nacionalne sluzbe za ..bla..bla...

Link to comment
Share on other sites

nece Srbija skoro neki lik iz legal departmenta kaze da je to nesigurna zemlja....i taj spisak zemalja nije slucajan nego je dobijen od neke nacionalne sluzbe za ..bla..bla...

HAHAHAHAHAHAHA

ovo ne postoji za sve drzave, nego samo za neprijatelje (ja sam bio stavio rusiju i tu ima) a evo sad gledam za gomilu drzava nema tog agreementa :)))))

PA JEBO TE

edit: evo vatikan, spanija.... o gospode boze

znaci kakvi pederi, ne mogu da verujem...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

statori je malo neobavesten:)...nego, ovo je zaista vrhunac bezobrazluka, srbija je nestabilna zemlja, samo iz nepodobnih zemalja citaju privatne poruke...pa da nece mozda bin ladena da navataju kako chetuje na bnetu...jos samo fali da kosovo stave na listu drzava pa da nikad ne igram sc2...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro pre pichka mu materina, ima zilijardu banana drzava na listi, svakojake vukojebine, domorodachke i ostale drzave,a nema Srbije. :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro pre pichka mu materina, ima zilijardu banana drzava na listi, svakojake vukojebine, domorodachke i ostale drzave,a nema Srbije. :/

U pravu si ali sta je tu je. Ja sam stavio svoju drugu adresu na Havajima i tako sam se registrovao (za svaki slucaj da ne bude problema kasnije). :D

Mada kazem Vam ako ne stavite Hrvatsku imacete problem sa placanjem BattleNet-a. Tako da je moja preporuka svima stavite Hrvatsku a u naslov napisite "COUNTRY IS SERBIA".

pa ce sve biti ok.

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo vam je dokaz da politika i propaganda imaju neverovatna uticaj ... svugde ;(

ja cu da malo sacekam sa registracijom mozda se predomisle :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Na listi ima Albanija, IMA JEBANE MOLDAVIJE FFS!

Svaka Evropska drzava je na spisku sem Srbije.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...