Jump to content

Pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

svejedno, da se deres na nekog da legne dole, a pritom ga sutiras po glavi i udaras onom lampurdom dizajniranom za plansko rusenje zgrada nije u opisu radnog mesta. i lik je u fazonu da legne dole, al zna da cim se sagne da legne, dobice cokulu u nos i onda je to onaj fazon 'jel ti znaju mama i tata da si peder'. majku im jebem da im jebem psihopatsku, uopste nije bitno koja je pozadina klipa, niti me zanima da li su ukrali, sto su ukrali itd.

samo psihopata ima poriv da sutira lika na zemlji cisto zato sto voli da sutira ljude, nije on njemu ukrao kola, pa da je ljut mamu mu jebem u usta cobansku, nabiti na kolac sve.

A.C.A.B.

jebiga, ko nema zaledje ne treba da se kaci sa murijom...

sto ne znaci da murkani nisu psihopate kojima su dali vlast i igrackice u ruke.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A ne implicira B, A ne iskljucuje B. dakle, to sto je uros stoka koju treba kastrirati sekirom ne znaci da panduri nisu govna i talog ljudski kao sto jesu. a svi sto pricaju drugaicje, zelim im lepo da promene misljenje usred dokazivanja iz prve ruke. gud baj.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

svejedno, da se deres na nekog da legne dole, a pritom ga sutiras po glavi i udaras onom lampurdom dizajniranom za plansko rusenje zgrada nije u opisu radnog mesta. i lik je u fazonu da legne dole, al zna da cim se sagne da legne, dobice cokulu u nos i onda je to onaj fazon 'jel ti znaju mama i tata da si peder'. majku im jebem da im jebem psihopatsku, uopste nije bitno koja je pozadina klipa, niti me zanima da li su ukrali, sto su ukrali itd.

samo psihopata ima poriv da sutira lika na zemlji cisto zato sto voli da sutira ljude, nije on njemu ukrao kola, pa da je ljut mamu mu jebem u usta cobansku, nabiti na kolac sve.

A.C.A.B.

True, true.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

svejedno, da se deres na nekog da legne dole, a pritom ga sutiras po glavi i udaras onom lampurdom dizajniranom za plansko rusenje zgrada nije u opisu radnog mesta. i lik je u fazonu da legne dole, al zna da cim se sagne da legne, dobice cokulu u nos i onda je to onaj fazon 'jel ti znaju mama i tata da si peder'. majku im jebem da im jebem psihopatsku, uopste nije bitno koja je pozadina klipa, niti me zanima da li su ukrali, sto su ukrali itd.

samo psihopata ima poriv da sutira lika na zemlji cisto zato sto voli da sutira ljude, nije on njemu ukrao kola, pa da je ljut mamu mu jebem u usta cobansku, nabiti na kolac sve.

A.C.A.B.

sto ne znaci da murkani nisu psihopate kojima su dali vlast i igrackice u ruke.

naravno da ne znaci, al jebiga, kad ne mozes da uradis nista po tom pitanju nema vajde nervirati se...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

stoji to sto je doolio rekao, ali ja ne volim da generalizujem sto se tice pandura...verovatno bih, ali po smederevu znam par njih...ima 4-5 likova koja tako se skupe i dodju na dotu ili sl. nisu balvani i do jaja su ovako...ali 99% je stoka seljacka....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Sta vam nije jasno u klipu ? Ako pazljivo pogledate, videcete da suvozac panicno utrcava u kola, a vozac pokusava da prodje (pobegne) pored murije... i dzip se naravno zabija u njega i zaustavlja ga... super odradjeno...

A za batine.... nije im ni prvi ni poslednji put, mozda sledeci put razmisle kad pokusaju da urade nesto lose...

Link to comment
Share on other sites

Svejedno ovako ubijanje od batina u trenutku kada su ih vec uhvatili i jebanje majke i ne znam shta sve... pichke nadrdane.

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

svejedno, da se deres na nekog da legne dole, a pritom ga sutiras po glavi i udaras onom lampurdom dizajniranom za plansko rusenje zgrada nije u opisu radnog mesta. i lik je u fazonu da legne dole, al zna da cim se sagne da legne, dobice cokulu u nos i onda je to onaj fazon 'jel ti znaju mama i tata da si peder'. majku im jebem da im jebem psihopatsku, uopste nije bitno koja je pozadina klipa, niti me zanima da li su ukrali, sto su ukrali itd.

samo psihopata ima poriv da sutira lika na zemlji cisto zato sto voli da sutira ljude, nije on njemu ukrao kola, pa da je ljut mamu mu jebem u usta cobansku, nabiti na kolac sve.

A.C.A.B.

sto ne znaci da murkani nisu psihopate kojima su dali vlast i igrackice u ruke.

nije da branim sada neshto kerove, al nekako kad pogledam kakvih sve budala kod nas ima, da su te budale u vetjini, ne mogu da drugachije logichki zakljuchim da onda imaju neko opravdanje, jer shta drugo za shimpanze nego orangutani, jer ovi prvi ne razumeju nishta drugo. tuzhno je jedino, shto mi koji nismo budale, a u manjini smo, nemamo nikakvo opravdanje shta josh radimo ovde ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

A realno , sta ocekivati ko ce da radi posao policajca , sigurno nece visoki intelektualci, vec likovi koji hoce da zive u Beogradu (A nisu crnogorci) a potezu utoku na bankomat ...

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

maud:

sve to stoji. ljudi generalno na forumima imaju trip da generalizuju i da dedukuju bez dovoljno informacija. medjutim, opet, kod nas su panduri psihopate, u americi nisu psihopate lupam, mozda jesu ali u svakom slucaju, procenat je visestruko manji. u tome je rad. znam ja sta ti hoces da kazes, ali zvonis na pogresnu adresu i znao sam da ce ljudi da se iscimaju na ono sto pricam, pozitivno ili negativno. ali ja znam sta pricam i zasto to pricam, znas da nemam 15 godina i da ne rantujem na osnovu nekih hormona:)

ja sam do jaja srecan kad odem do zemunskog stadiona, a tamo pedeset nindza kornjaca i hiljadu smirenih taurunuma, to ne sporim. ali opet kazem, to ne iskljucuje trip da je 99,99% pandura psihopatski olos i to znam iz prve ruke ponesto, a iz druge ruke (tipa cale i sveca) ostalih 80%.

A realno , sta ocekivati ko ce da radi posao policajca , sigurno nece visoki intelektualci, vec likovi koji hoce da zive u Beogradu (A nisu crnogorci) a potezu utoku na bankomat ...

sto opet ne negira to da su oni psihopatski talog.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ali ja znam sta pricam i zasto to pricam, znas da nemam 15 godina i da ne rantujem na osnovu nekih hormona:)

pa nisu bash hormoni torima, ali tebe hvata kriza presrednjegdoba :)))))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne znaci, al jebiga, kad ne mozes da uradis nista po tom pitanju nema vajde nervirati se...

evo ti, probaj da se ne nerviras

pa nisu bash hormoni torima, ali tebe hvata kriza presrednjegdoba :)))))

ahahah:) mozda, ali to stvarno i zaista nema veze sa pandurima:) recimo, ovo sto su me navatali sa alkoholom svaka cast i do jaja, neka. ali ova izivljavanja, ma pali, psihopate jesu, mozda mozemo da razgovaramo o tome da li su likovi zasluzili ili ne, ali oni psihopate jesu, opet kazem, nema to veze sa klipom niti sa profilom likova koji se hapse, panduri su iskompleksirani psiho likovi, pustili mi skakljivi filmici ili ne.

ajmo vako:

tebi licno su ukrali auto. dolaze neki x files likovi i kao brate maude, evo ti sta god oces od rekvizita mos da im radis sta oces. imas dva sata. ti bi krenuo da peglas likove pendrekom, u fazonu 'meni si naso da krades kola jebem li ti mater', onda bi se smorio posle dva udarca, onda bi krenuo da ih mucis strujom, pa bi se smorio itd. onda bi video lika koji je smoren sa slomljenim nosem, lupam, i reko bi a u picku materinu idem ja gajbi dosta je bilo. zato sto nisi psihopata. ajde povuci paralelu sa ovim kerovima koji nemaju nikakav licni razlog da mrze, a izivljavali bi se da ih pustis pet dana na nekom random liku. uopste nije bitno, ej ljudi, uopste nije bitno sta su likovi uradili jer je u mozgu tih pandura potpuno ista ladovina jer oni licno nista nemaju sa tim nego vole ljudi da se izivljavaju i tacka. jednostavno vole. manite te price 'da su meni ukrali auto ja bi im jebo mater' jer nisu na mestu sto se tice pandura. on covek voli to da radi bilo kome, ako ga puste, on je najsrecniji.

madji mi pandura koji je upisao pandursku da srv end protekt i imas gajbu piva od mene. pardon, nadji mi takvog pandura koji je ostao u tom fazonu i tri godine posle toga.

Sta vam nije jasno u klipu ? Ako pazljivo pogledate, videcete da suvozac panicno utrcava u kola, a vozac pokusava da prodje (pobegne) pored murije... i dzip se naravno zabija u njega i zaustavlja ga... super odradjeno...

A za batine.... nije im ni prvi ni poslednji put, mozda sledeci put razmisle kad pokusaju da urade nesto lose...

niko ne govori o osmisljenosti ili uspesnosti akcije. govori se o velicini fiktivne patke u pandura koji su odradili akciju.

eto, i taj student isto tako ce razmisliti kad pokusa da uradi nesto lose.

majku im bre jebem mrtvu u picku seljacku.

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

stiglo prolece kalendarski \o/

gde, u lijepu vašu?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...