Jump to content

Topic za pitanja u vezi turnira


Mare

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

TihaMacka nema net kuci tako da ono..koliko ja znam igraonica se se ispraznila u starom 3d-u,pa se polako prebacuje u novi prostor...U svakom slucaju od ce vas obavestiti 1-2 nedelje pre turnira,nece biti danas za sutra..

A za ekipu koja se prijavila naknadno.stavlja se na listu cekanja,posto je ekipa "KuR" odustala,upala je jos jedna koja je bila pre vas koliko ja znam...tako da se vi sledeci,ali opet u slucaju da neko,odustane,neuplati i slicno..

Link to comment
Share on other sites

Jbg, evo trenutno sam kod keve na poslu, pa imam net, inace turnir stvarno ne znam kad ce se i da li ce se odrzati, zeky je ispraznio stari lokal totalno i kad nadje lokaciju koja mu odgovara ce otvoriti i organizovati turnir... Ne znam, ne mogu nikome da obecam bilo sta, da je do mene pa bi vise znao, ali posto nije ne mogu nikome da obecavam ista...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Nema veze sa Vranjancima, vec sto pises kao neka klinka od 14 godina sa ubacivanjem tih slova tj w oo sh zh! Sta si kao kul sa tim sranjima? A to ako te neko ne razume nema veze sa time sto nemas srpsku latinicu, vec zato sto NE ZNAS PADEZE! Ne lechi komplexe sa tim slovima!

QFT

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...