Jump to content

iPhone 3G - otključavanje, saveti


Trooper

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mislio sam za fon, skrnavi unlocker su okacili.... al vidim sad upravo 0.95 izashao... cekamo alphu a do tada kako kome uspe :)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

da, otkljucati i nije cim... ali posle toga nastaju problemi AKO si jedan od onih koji menjaju SIM kartice cesto...

anyway, V1.0 ce reshiti i to... jos mesec ili dva...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

e tu ima istine :)

meni je recimo bio problem sa MTS karticom nakon reseta telefona odbija da radi. Onda moram da ubacim Telenor karticu, onda se telefon "otkljuca", pa onda vratim MTS ... zbunjivo mnogo

mada jednom kad je telefon "otkljucan" dok je upaljen mozes da menjas kartice kolko hoces, trebalo bi da radi. Problem je samo nakon gasenja / restarta meni bio, ali realno nemam ni potrebe za restartom sad kad sam instalirao sva cuda koja su mi trebala, samo pazim da nikad baterija ne umre skroz i to je to

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na 0.94, resetovao sam danas jednom i sacekao minut, izvadio karticu, sacekao jos minut vratio je unutra i odmah je proradilo.

A pre reseta je radio bez ijednog problema otkad sam ga oktljucao posle nove god

Ono sto je po meni najbitnije je da se pre reseta iskljuci wifi 3g edge itd

I da se ceka po minut, mada su kao rekli da su to resili, ali izgleda nisu :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

MTS prepaid. Ima i moja menije. Zamenio sam staru pre tipa 3 meseca.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jel izasao pwnage tool 3.0 za win?

Redsnow je koliko se secam za otkljucavanje 2g al me mrzi da radim stim posto su neki imali problema cekam pwnage :)

elem, ultrasn0w radi otkljucavanje 3G 3.0 telefona bez problema kao sto i ljudi na http://www.poorlad.com/iCommunity lepo kazu

a mozes i ovde da pogledas http://thebigboss.org/

u svakom slucaju ja svoj 3G juce updatovah na 3.0. Proces se svodi na sledece:

0) backupuješ kontakte/poruke/slike/ostalo, za svaki slučaj

1) downloadujes novi firmware (na primer sa iCommunity linka gore) i stavis ga u :

C:\Documents and Settings\<user>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates\

u WinXP. U Visti je negde u Users diru verovatno

2) pokrenes iTunes i updatujes iPhone firmware na 3.0 regularno

3) skines redsn0w, pokreneš i pratiš uputstva sa ekrana (idiot-proof). Napomena da instaliraš samo Cydia (moja preporuka) ili Installer. Nikako oba.

ako je u pitanju iPhone 2G, završio si, ako je 3G, odradiš i:

4) pogledaš ovo http://blog.iphone-dev.org/post/128573459/ultras-now i pratiš uputstva od koraka broj 3. (idiot-proof opet)

ovim procesom najverovatnije gubiš sve non-AppStore aplikacije sa telefona, ali to će ti se desiti i sa Pwnage Tool ili šta god drugo koristio. Sve te aplikacije naravno možeš ponovo da instaliraš

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

help plox!

iPhone 4S, factory unlocked, hocu da instaliram 6.1.2 iOS, skinuo sam ipsw ali iTunes javlja error 3194 kad pokusavam taj fajl da mu poturim. Pokusavao sam da menjam hosts file i pokusavao iz safe moda ali isto opet

iTunes nudi 6.1.3 ali za njega jailbreak naravno jos ne postoji

Link to comment
Share on other sites

help plox!

iPhone 4S, factory unlocked, hocu da instaliram 6.1.2 iOS, skinuo sam ipsw ali iTunes javlja error 3194 kad pokusavam taj fajl da mu poturim. Pokusavao sam da menjam hosts file i pokusavao iz safe moda ali isto opet

iTunes nudi 6.1.3 ali za njega jailbreak naravno jos ne postoji

 

Ja bas htedoh sad da uradim jailbreak, isto imam factory unlocked 4s i nesto sam gledao ovaj kao tool jailbreakuje to: http://silv3rwind.com/

 

Nisam probao niti sam se raspitao ali vredi pogledati :)

 

Upravo naletih na http://www.essentialmac.co.uk/uncategorized/silverwind-ios-6-1-4-jailbreak-is-fake/ tako da izgleda da je fake :S

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...