Jump to content

Heroes 3 - Pomoc


ChemerBoy

Recommended Posts

da svi znaju da instaliraju wmvare....omg voodoo!

Ajde da dignemo sajt sa preinstaliranim imidzima za wmvare i da prodajemo??

edit : vmware :)

Bahahaha ne mogu da verujem!!

Pokusao sam da vidim kako bi moja ideja donela profit i meni i voodoou, kad ono jebote :

http://www.vmware.com/appliances/directory/cat/45

Vec to rade!!

Sry za steal topika, ali ja sam genije, geeenijeee.

Odo da smislim jos nesto pre nekoga!

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neo, može sigurno preko Hamachija ali mislim da ne radi sa novijim verzijama programa. Igrao sam prošle godine na nekom turniru i radilo je odlično ali smo svi morali da instaliramo neku matoru verziju Hamachija. Pokušaću da nađem koja verzija radi, pa ću da javim.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Iskopao sam ga. Hamachi 1.0.1.5 je kod mene radio bez problema.

Download:

http://www.mediafire.com/?sharekey=6547bf4ab4b2f71e7432d3c9683f450ae04e75f6e8ebb871
Evo i jedan koristan link ako opet ne bude htelo.
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=12141&pagenumber=1

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iskopao sam ga. Hamachi 1.0.1.5 je kod mene radio bez problema.

Download:

http://www.mediafire.com/?sharekey=6547bf4ab4b2f71e7432d3c9683f450ae04e75f6e8ebb871

ok ovaj hamachi radi

ja i skituljko smo upravo odigrali partiju od 12h (sa pola sata pauze!)

viking we shal go mapu (evropa) :D

bravo mist

i da koristili smo Heroes of Might and Magic III Complete

koji sam mu odneo bio preko usba

i for the record ko pomene xl mapu vise ikada dobije casu jogurta u oko !

Link to comment
Share on other sites

ok ovo je strasno

primer scenaria kako smo juce igrali da je radilo

prvo odneo sam skitu preko usba copy pastovanu igru

igrali smo hotseat

i posle toga loadovali od kuca taj save i igrali bez problema

sada startujemo new game i novu mapu i opet se desava isto sranje da puca non stop posle par minuta

oce neko da mi pojasni debilnost debilnosti ovog glupog hamachija i igre

Link to comment
Share on other sites

ne radi

nijedna mapa, nikakaavo podesavanje drugacije

nista ne pomaze

samo nam radi load game koji je bio na 4om mesecu u igri u mapi viking we shall go aliies

nista drugo ne radi

ako moze da mi kaze samo u cemu je problem usranog govneta jako zelim da znam samo da znam u cemu je problem zasto nece da radi

ne mora ni da se resi problem ali me jako zanima i to nije samo nama svima koji smo probali da igramo

dal ovi koji pricaju da igra radi ustvari to pricaju da bi zajebavali druge ljude kao neki vic ili nesto ili kako jako me zanima

kako ti mist recimo igras ako mozes da opises tacno u korak svaki korak sta radis da bi igrao sa nekim ovu igru molim te jako me zanima

Link to comment
Share on other sites

ne radi

nijedna mapa, nikakaavo podesavanje drugacije

nista ne pomaze

samo nam radi load game koji je bio na 4om mesecu u igri u mapi viking we shall go aliies

nista drugo ne radi

ako moze da mi kaze samo u cemu je problem usranog govneta jako zelim da znam samo da znam u cemu je problem zasto nece da radi

ne mora ni da se resi problem ali me jako zanima i to nije samo nama svima koji smo probali da igramo

dal ovi koji pricaju da igra radi ustvari to pricaju da bi zajebavali druge ljude kao neki vic ili nesto ili kako jako me zanima

kako ti mist recimo igras ako mozes da opises tacno u korak svaki korak sta radis da bi igrao sa nekim ovu igru molim te jako me zanima

igrao sam sa nekim shvabama ranije preko hamachija(drao sam ih ko konje btw) e sad, igrali smo random mape, i nije nikada bilo problema...mozda ti je negde sjebana instalacija HOMMa?

Link to comment
Share on other sites

jel imas link za torent sa instalicom ili neko drugi

btw sad smo ja i skit skinuli neki program gameranger koji simulira lan za heroes kao hamachi samo bolje izgleda

ALI odigram ja turn dobije on turn, on end turnuje i zabagaje se kao nece sending data

i kad skit hostuje isto tako ne moze

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je moj wireless provajder opet drkao nešto oko firewalla i sada ne mogu nikog da pingujem iz Hamachija. Pošto sam sada i ja zagrizao da nateram Heroes 3 preko Hamachija, odneo sam Heroes 3 Complete, koji sam juče skinuo sa piratebay-a kod prijatelja koji ima ADSL, cimnuo još 2 momka, nagovorio ih da instaliraju igru i Hamachi, pa da probamo.

Samo da napomenem da nismo imali istu verziju igre. Ja sam instalirao Heroes 3 Complete, a oni klasičnu verziju na 3 CD-a ali sa zadnjim patchevima. Ispostavilo da to nema veze, bitno je da su instalirani zadnji patchevi.

Pokušali smo prvo sa zadnjom verzijom Hamachija (1.0.3.0) i svi smo imali isti problem. Kada otvorimo TCP/IP pokaže nam lokalni IP umesto Hamachijevog. Deinstalirali smo taj, instalirali 1.0.1.5 i sve je proradilo savršeno. Ostao sam da gledam nekih 20 min samo da vidim hoćeli li ih diskonektovati ali nije, sve je radilo kako treba.

Otišao sam u grad, nazvao prijatelja oko 1h da vidim što ga nema, a odgovor je bio "eto me za 20 min, samo da odigram turn". Evo pola 6 je, budale još igraju, a rade od 8h :D

EDIT : typo, pjan sam :D

Edited by MI5T

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...