Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

podrzavam djokovice, a ona jebena fejsbuk grupa se napunila smradovima koji su ljubomorni na djokovica i samo gledaju trenutak kako ce da ga nipodastavaju

djubrad jebena

al dobro, i posle svega, viskovic je debil, a nole jedan od najboljih tenisera danasnjice i jedan od najpoznatijih srbina na svetu

NOVAK WINS

Prvi put da se slazem sa nekim. Smara to kad ljubomorisu ljudi, decko sa 21 godinom je napravio sto neki nece za ceo zivot, i svaki jebeni put gledaju kako da ga spuste.

~~

Link to comment
Share on other sites

mene jedino plashi, shto bi stari rekli, da krv nije voda, a polako i takve stvari mozhemo da vidimo u poslednjih godinu dana .. nadajmo se da netje biti full :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma kakav rafa, kakav nadal..

ono sto je najbitnije na rolan garosu 2009 je da se od tenisa oparasta

the one and only

MARAT SAFIN!!!

nece mi biti vise zanimljivo gledati tenis bez njega..nadam se da ce daleko dogurati i odigrati jos neki lep mech..reko je da bi voleo da mu zadnji mech bude poraz od federera jer je roze najveci igrac protiv koga je igrao..kakav ruski car:)

Link to comment
Share on other sites

Nadal je dosta ranjiv u 2-3 set mechevima, ali ako vas uvuche u mashinu od 5 setova, umirete... :\ vreme ce pokazati,

ja imam neki los osecaj za Nadala... kao da ce pehar dici Djokovic ili Federer...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ma kakav rafa, kakav nadal..

ono sto je najbitnije na rolan garosu 2009 je da se od tenisa oparasta

the one and only

MARAT SAFIN!!!

nece mi biti vise zanimljivo gledati tenis bez njega..nadam se da ce daleko dogurati i odigrati jos neki lep mech..reko je da bi voleo da mu zadnji mech bude poraz od federera jer je roze najveci igrac protiv koga je igrao..kakav ruski car:)

Taj rad, Safina gledam i vristim, vec par godina, mada ga nema iovako u zadnje 2,3 god puno ali decko je lud, vise mi je vrh da gledam kako lomi rekete nego kako igra :)

@ RG : Imate los osecaj za Rafu zbog cega? jer se malo vise mucio nego sto je bilo ocekivano protiv Danijela? I jer je izgubio od Federera posle 33 pobede na sljaci a dan pre toga ga je Nole izmorio za sve pare? ... Osvaja Rafa opet verujte mi...A u finalu sa Noletom, realno najjace moguce finale ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

Novak ima igru da ga sjebe

Pogledaj snimke Federera iz prvog kola, kako su mu brze loptice koje salje sa forehandom, kako se lakse krece... ne mirise mi na dobro

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ma kakav rafa, kakav nadal..

ono sto je najbitnije na rolan garosu 2009 je da se od tenisa oparasta

the one and only

MARAT SAFIN!!!

nece mi biti vise zanimljivo gledati tenis bez njega..nadam se da ce daleko dogurati i odigrati jos neki lep mech..reko je da bi voleo da mu zadnji mech bude poraz od federera jer je roze najveci igrac protiv koga je igrao..kakav ruski car:)

ne seri :(((((((((((

vaistinu kralj!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...