Jump to content

Nova conf


Gospodin

Recommended Posts

Dakle saveti za novu konfiguraciju, bez monitora i napajanja. , imam T240HD i chiftec 550w .Interesuju me vasa misljenja za konfiguraciju koja bi trpela gaming i jos ponesto uobicajnog softwera .Sto se tice periferija, planiram misa da promenim ..da se konacno skinem sa ovog pilota :) dakle snimao sam po forumu i video sam da su ljudi mahom napljuvali onaj deathader za koji sam se poprilicno izlozio .. pa sam u nedoumici.

Poz i srecni vam praznici [:D]

Edited by GhostFace

Hated by some...Loved by few...Respected by all...

Link to comment
Share on other sites

intel q6600 2.4Ghz

ati 4850 sapphire 512mb

geil 4gb (2x2gb)

p5q ili p5q pro

640gb WD 7200 16mb

neko kucishte 20e

Ako uzmesh vendeta2 fan, oko 32e, mozesh da OC procesora na 3.6HGz

Sve igre ti rade na full details + q6600 za grafichke programe :-)

Ako mozesh josh da dodash onda kucishte 590 i hdd 1TB seagate 7200, 32mb

Sa tim tvojim chiftekom bi taman trebalo da moze 3.6HGZ proca, a ako kojim sluchajem ne moze.. i ovako ce ti na 3ghz (koji trebaju zbog grafichke) moci sigurno i raditi sve na high pa posle (dosta meseci) da dodash novo napajanje ali kazem mislim da ce taj chiftek da zavrshi posao :-)

edit:

inache za misha gledaj koji ti oblik odgovara jer su sad svi u fazonu imba tako da nema bash neke razlike afaik

Imao mx500 i bio zaljubljen u njega.. sad pichim mx518 (isti oblik samo malo lakshi) i ono nema mane SEM shto oni klizachi ako su mali brzo se odlepi ono sranje na njima pa posle prave veliko trenje po podlozi :\ ali i vidjao sam mx518 ili koji vec (isti oblik) sa debljim/vecim klizachima tako da ne moze tako lako da se odlepe.

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

intel q6600 2.4Ghz

ati 4850 sapphire 512mb

geil 4gb (2x2gb)

p5q ili p5q pro

640gb WD 7200 16mb

neko kucishte 20e

Ako uzmesh vendeta2 fan, oko 32e, mozesh da OC procesora na 3.6HGz

Sve igre ti rade na full details + q6600 za grafichke programe :-)

Ako mozesh josh da dodash onda kucishte 590 i hdd 1TB seagate 7200, 32mb

Sa tim tvojim chiftekom bi taman trebalo da moze 3.6HGZ proca, a ako kojim sluchajem ne moze.. i ovako ce ti na 3ghz (koji trebaju zbog grafichke) moci sigurno i raditi sve na high pa posle (dosta meseci) da dodash novo napajanje ali kazem mislim da ce taj chiftek da zavrshi posao :-)

edit:

inache za misha gledaj koji ti oblik odgovara jer su sad svi u fazonu imba tako da nema bash neke razlike afaik

Imao mx500 i bio zaljubljen u njega.. sad pichim mx518 (isti oblik samo malo lakshi) i ono nema mane SEM shto oni klizachi ako su mali brzo se odlepi ono sranje na njima pa posle prave veliko trenje po podlozi :\ ali i vidjao sam mx518 ili koji vec (isti oblik) sa debljim/vecim klizachima tako da ne moze tako lako da se odlepe.

ja bi pre ovaj proc,ortak ga ima,oc 5.2ghz sa box kulerom

http://itsvet.com/proizvod/intel-core-2-du...comp_cpu/46/264

Edited by Swarovsk1

:)

Link to comment
Share on other sites

Sad za igre je taj bolji atm, ali kasnije kada krenu sa igrama koja moze da iskoriste sva chetri jezgra.. :-) uglavnom sabiva i jedno i drugo ;p

btw ako imash josh kinte a ne treba ti bolji hdd (shto je vrlo verovatno), uzmesh 4870 :-)

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Za misonju preporucujem G5 .

Vamo mi ljudi razer ludilo ovo ono , a masa ljudi mi se zalila na iste .

Znaci G5 uzmi i ne razmisljaj , samo vidi ovu najnoviju reviziju sa dva clicka sa leve strane ,i uzmi onaj sa plavom prevrnutom kozom taj je ludilo ......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...