Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Srbi su genijalni sa svojim slavama! POSTI se, a na stolu je TRI HILJADE razlicitih posnih jela i isto toliko razlicitih alkoholnih pica. Sve od posnih supa, sarmi, posnog pasulja, ribe, do kojekakvih posnih kolaca. Gde se svi najedu, ozderu bolje receno, da ne mogu da disu, ponapijaju ko svinje i kazu "POSNA SLAVA".

Ejj srbijo

Link to comment
Share on other sites

a nepismeni,potpuno si u pravu sa ovim.To jeste moj problem,sto se jako brzo vezem za ljude,i onda me tako izjebu i razocaraju...Jednostavno cu morati da naucim da budem vise rezervisan i nonsalantan,i cao...

bolje nemoj... tako sam i ja i na kraju sam postao drkadzija :) skroz losh trip :)

Link to comment
Share on other sites

pa majke mi! isto mu nije bila neka fora kad nam je svima promenio avatare u smitha...mislim, razumem da je jedva cekao priliku da napravi tu foru, koja je btw dobra :D (a prilika je bila kad smo mi promenili avatare u IPS Driver Error), ali mogao je da pusti da bar neko vidi nasu foru, a ne odma tako.

pravi je big brader :(

pusti, vudu, da zive ljudi!

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Probudila me nenormalna zelja za vodom i sad ne mogu da spavam :)

Sinoc kod ortaka obrnusmo 2 flajke domace, po par pivica, najesmo se i pravac dGra u kome sam se proveo mozda najbolje u zadnjih mesec-dva.

Danas ceo dan shtreb shtreb.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa majke mi! isto mu nije bila neka fora kad nam je svima promenio avatare u smitha...mislim, razumem da je jedva cekao priliku da napravi tu foru, koja je btw dobra :D (a prilika je bila kad smo mi promenili avatare u IPS Driver Error), ali mogao je da pusti da bar neko vidi nasu foru, a ne odma tako.

Pejo isti si ko žene!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...